fbpx
Шоу-бізнес
“Так почався мій ранок”: Ектор Хіменес-Браво показав улюблене заняття, вперше від початку війни відвідавши рідний дім в Ірпені (фото)

“Так почався мій ранок”: Ектор Хіменес-Браво показав улюблене заняття, вперше від початку війни відвідавши рідний дім в Ірпені

Нещодавно шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво повернувся в Україну. Та відразу ж відвідати рідну домівку в Ірпені він не наважився.

Проте він не зміг бути без рідних місцин та приїхав у місто. Ектор зізнався, що вже встиг відвідати місцевий ринок.

“Мій ранок почався з походу на базар в Ірпені. Я так це люблю!

Мені було дуже сумно спостерігати за порожніми прилавками у минулі місяці і зараз я як ніколи радію такій простій можливості. Прості речі стали цінними. Життя стало по іншому відчуватися, скажіть?”, – сказав Ектор.

А також кулінар показав світлину у соняшниках. І нагадав про важливість донатів.

“Це все тому, що в нас є два крила – ЗСУ та волонтери. Тільки завдяки їх щоденній відданості і сміливості ми можемо зранку піти на ринок, ввечері зустрітися з друзями і планувати завтрашній день. Але ці крила треба берегти і підтримувати. Наша задача допомагати їм фінансово або фізично. Коли бачите збір у довіреної людини – не проходьте повз. Зробіть репост або відправте 10 гривень”, – додав кулінар.

Все буде Україна!

Дякуємо ЗСУ! Дякуємо Богу за кожен ранок, кожен прожитий день!

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ектор Хіменес-Браво (@hectorjimenezbravo)

Фото – скріншот