Так склалося, що ми з моєю свекрухою працюємо разом одній дуже пристойній державній установі, в обласній податковій інспекції.
Вона їздить все життя на роботу з села, ми з чоловіком і сином живемо тут, в обласному центрі. Тамара Михайлівна – чудово жінка, добра, привітна, весь час працює х людьми. Я у неї совго часу вчилася манерам і комунікабельності, тактовності.
Але поступово, з того часу, як від неї до молодшої сім років тому пішов чоловік, вона змінилася майже до не упізнаваності. Перестала майже за собою стежити й доглядати, говорить, що їй це більше не треба.
Ну та й таке, це її рішення й життя. Але минулої весни й мені стало не байдуже, як виглядає свекруха, бо це вже перебір, я вам скажу.
Справа в тому, що в неї були борги за машину, яку вона вже після розлучення зі свекром купила. От вона й вирішила їх швидше віддати і взагалі постійний додаток дохід мати.
І нічого кращого не придумала, як зайнятися бройлерами! Це ж треба було! Каже, їй це подобається. Жах просто.
Через цих курей, яких вона вирощує і продає тепер, мені дуже соромно за Тамару Михайлівну!
До неохайного одягу свекрухи добралися вічно брудні нігті, руки порепані, розтріпана вся, несе від неї тими курми, ще й тих бройлерів своїх всім ходить по кабінетам пропонує.
А я ж бачу, як колеги тільки від її вигляду і аромату носи морщать і кривляться у неї за спиною.
Ну хоч з робити звільняйся! Я навіть тієї курятини домашньої свіжої, яка у нас тепер постійно на столі, не хочу!
Підкажіть, як вплинути на цю ситуацію і на маму чоловіка? Я втомилася червоніти за свекруху!
Буду вам усім вдячна за поради!
Автор – Олена М.
Фото – авторське.
Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.
Недавні записи
- Свого сина Галина Петрівна не виховувала. Принесла “в подолі” і віддала своїй мамі. Мій чоловік виріс такою чудовою людиною завдяки бабусі. Дай Бог їй здоров’я. І коли в нас народилася дитинка, свекруха, яка вела не дуже гарне життя, почала мене вчити, як виховувати Миколку. Бо бачте, він мені колись на голову вилізе. – Надто сильно ти про нього піклуєшся. Самостійним він ніколи не стане!
- До сина на ювілей з пустими руками я не йшла. В невістки маленька дитина, і вона відразу ж попередила, що всю гостину вона буде замовляти. Ну, думаю, скільки там тих суш в коробочці. Я стала ні світ ні зоря, котлет насмажила, олів’є приготувала, огірки і помідори вквасилися. – Ви сідайте на диван! З хвилини на хвилину має доставка під’їхати. – Та чого чекати! В мене все є. – Я давай витягати продукцію з сумки. Я ж і подумати не могла, що невістка так на це відреагує. Відтепер буду на гостину до них йти, як пані: телефон в сумочку і все!
- Свекруха моя знову умудрилася вчудити! Ну скільки пояснювали, просили людину – все одно своє гне. Ось і зараз. Але вона весь час забуває про це прохання, ну або навіть абсолютно свідомо ігнорить його. Притягла дитині розумний телефон, який, само собою, у малого вже є
- Оскільки у нього за містом невелике господарство, є живність – коза. кури-качки – та город, його дні з коханою жінкою мають бути дуже насиченими. Підйом із самого ранку. Потім робота. Догляд за тваринами та майбутнім урожаєм. Неспішно, без фанатизму. Але щоб аж до обіду. Потім невелика перерва й знову працювати – все, як у наших предків. Вони роботи не боялися і жили сто років. Моя квартира в центрі Луцька йому як п’яте колесо
- Учора моя невістка Олена мала 36 років. Та я поїхала у місто до дітей на два дні раніше – щоб усе їй допомогти, разом приготувати всілякої домашньої смакоти – голубців, завиванців, холодцю, перців нафарширувати, торт спекти, млинців з сиром солодких . Привезла з села всього свого – курку, качку свої, свининки на холодець купила в сусідів, яєць – теж своїх, мочка і сиру, тільки зробила. Ну й овочів-фруктіва, само собою. Ледве доперла все маршруткою! А сьогодні вже поїхала зранку додому, наплакалася всю дорогу і заспокоїтися не можу – ну так прикро! Ну хіба так можна??? Все запхала в холодильник і не глянула. А відмітили – просто сором