fbpx
життєві історії
Так склалося, що по роботі мене відправили на місяць в іншу область. Там то я і зрозуміла, що Боженька зглянувся наді мною – я вагітна. Моєму щастю не було меж. Я так давно мріяла про це маленьке чудо, що відбувається всередині мене. Михайло мене зустрів з квітами, я вже не могла дочекатися, щоб розповісти йому цю новину. Та дома мене чекав сюрприз

Мені 35 років і лікарі ставили діагноз безпліддя.

Коли я познайомилася з Михайлом то відразу ж зрозуміла, що він даний мені Богом. Ми були дуже схожі. Він одразу ж мені сказав, що розлучений і від попереднього шлюбу у нього є дитина. З дружиною вони залишалися в хороших стосунках. Михайло часто навідувався до сина. Я цьому не перешкоджала, адже розуміла, що дитині потрібний батько.

Ми жили вже близько пів року разом. Так склалося, що по роботі мене відправили на місяць в іншу область. Там то я і зрозуміла, що Боженька зглянувся наді мною – я вагітна. Моєму щастю не було меж. Я так давно мріяла про це маленьке чудо, що відбувається в середині мене.

Михайло мене зустрів з квітами, я вже не могла дочекатися, щоб розповісти йому цю новину. Та дома мене чекав сюрприз. Він повідомив, що знову зійшовся зі своєю колишньою дружино. Мені було так важко і так боляче. В цей момент мені хотілося побути одній. Михайло пішов, я так і не розповіла, що вагітна.

Через місяць має народитися моя донечка Оленка. Я її так люблю, і буду для неї, як за маму так і за тата. Я зрозуміла, що для мене вона є найбільшим щастям на землі, і ніякий Михайло, Петро чи Олег мені тепер не потрібний. Я живу лише заради неї. Це мій подарунок з небес!

Можливо ви будете мене засуджувати, що дитині потрібен батько. Я не заперечую, і якщо я зустріну таку людину, в якій я побачу справжнього чоловіка і батька для своєї донечки – то не буду перечити долі! Ну а зараз для мене головна ВОНА, моя кровиночка!

Передрук без гіперпосилання на ibilingua суворо заборонений!

Фото ілюстративне – sumki.guru

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page