fbpx
життєві історії
Так склалося життя, що з Орестом ми розлучаємось. Нашому сину 14 років. Він розумний хлопчик, і я була впевнена, що Ромчик залишиться зі мною, іншого варіанту в мене не було. Та недавно випадково підслухала його розмову з батьком. Земля пішла з-під ніг. Виявляється, той повинен мене обмовити в суді, і якщо все вийде, на нього Орест перепише квартиру

Так склалося життя, що з Орестом ми розлучаємось. Нашому сину 14 років. Він розумний хлопчик, і я була впевнена, що Ромчик залишиться зі мною, іншого варіанту в мене не було. Та недавно випадково підслухала його розмову з батьком. Земля пішла з-під ніг. Виявляється, той повинен мене обмовити в суді, і якщо все вийде, на нього Орест перепише квартиру.

Всім гарного настрою!

У моїй родині склалася дуже складна життєва ситуація. Чоловік вирішив зі мною розлучитися.

Нашому синові зараз 14 років і на суді він буде сам вирішувати з ким залишитися і жити.

Взагалі у Ромчика з батьком не дуже хороші відносини, але чоловік зробив хитрий хід: він, щоб заманити на свій бік сина, запропонував тому квартиру за те, що син залишиться з ним. Я такого не очікувала.

Буквально недавно я на власні вуха чула, що син погодився мене оббрехати і зрадити, аби отримати свою квартиру від батька.

Намагалася поговорити з Ромчиком, але він йде в кімнату і сидить там, поки я не піду на роботу або НЕ ляжу спати.

Я Роману запропонувати не можу того, що запропонував йому Орест. Тому що у мене одна квартира, в якій ми зараз живемо разом з сином, Орест пішов. У нього давно вже відносини з іншою жінкою.

Я не знаю, як бути і що робити. І син так підло робить. Він у мене єдина і рідна людина. І тепер я втрачаю і її. Як бути? І як спілкуватися з сином після його відходу до батька? І чи буде він спілкуватися зі мною?

Потім він мене буде дорікати, що я йому не можу дати те, що може дати батько. А мені доведеться платити аліменти на утримання сина.

Не знаю для чого це потрібно колишньому чоловікові, адже Орест у багато разів більше заробляє за мене.

Може просто хоче познущатися таким чином?

Що порадите? Як вчинити правильно?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page