fbpx
життєві історії
Так сталося, що моїй квартирі прописані сторонні люди. Я придбала заарештовану квартиру у Дніпропетровській області, хоча рідні мене відмовляли. Та дешева рибка, як кажуть, приваблива. Але я вважаю, що платити за них тепер борги – це несправедливо по відношенню до мене, боргів майже на 600 тисяч гривень

Так сталося, що моїй квартирі прописані сторонні люди. Я придбала заарештовану квартиру у Дніпропетровській області, хоча рідні мене відмовляли. Та дешева рибка, як кажуть, приваблива.

Після покупки виявилося, що у квартирі прописані двоє дорослих людей: колишній власник та жінка, яка власнику не родичка.

Поки що я володію квартирою, минуло вже майже два роки, вони навіть не намагалися виписатися. У результаті їх на мою вимогу виписав суд та позбавив права користування квартирою.

Але я вважаю, що платити за них тепер борги – це несправедливо по відношенню до мене, боргів майже на 600 тисяч гривень. Ось мені й цікаво, чи можу я стягнути з цих людей компенсацію моральну або матеріальну? Які аргументи навести в суді? Можливо, хтось із читачів сайту або ваші близькі потрапляли у таку ситуацію, буду вдячна за поради.

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!