fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Шоу-бізнес
“Так він  лисий, навіщо ще один лисий потрібен?” “Вовкозамінитель” Юрій Великий розповів про свою появу у шоу “ВЕЧІРНІЙ КВАРТАЛ”

У  “Вечірньому кварталі” з’явилися пародії на Володимира Зеленського.   Президента зображує Юрій Великий, відомий глядачам як один із артистів дуету “Брати Шумахери”.

Шанувальники шоу відразу назвали юмориста “Вовкозамінителем” за дуже схожий голос.

Тижневик “7 Я” днями опублікував статтю, у якій артист розповів про свою появу у колективі.

“Взагалі, це дуже весела історія. Я подзвонив лисому, Євгену Кошовому, і голосом Володимира Зеленського сказав: “Жека, Юрчика візьміть у “Квартал” замість мене.” Женя відповідає: “Так він  лисий, навіщо ще один лисий потрібен?” Я кажу: “Жень, ну а я тебе прошу, подзвоніть йому і візьміть його”, – сказав новий “президент”.

За  словами Юрія, Кошовий передзвонив йому одразу після розмови. Великий спочатку начебто почав відмовлятися, мовляв, про що ту говорити?.

“Коротше кажучи, я гарно одягнувся, приїхав на зустріч, і перше, що мені сказав лисий: “Юрчику, коли дзвониш голосом президента, РОБИ ЦЕ  НЕ ЗІ СВОГО ТЕЛЕФОНУ “ – додав юморист, уточнивши, що особисто з президентом знайомий дуже давно.

Фото з відкритих джерел

Related Post

facebook