fbpx
життєві історії
Так вийшло, що Ірина зараз сидить дома – не працює. Я, щоб забезпечити нам гідне життя, почав після роботи ходити на підробітки. Щоб хоч якось економити, на обідню перерву в кафешки не ходжу, а беру “тормозок” з дому. Та в один день я зрозумів, що Ірина ще та нахлібниця. Ось тепер сиджу і думаю, чи потрібна мені така дружина. Можливо, поки немає у нас дітей, розлучитися і не тріпати собі нерви

Так вийшло, що Ірина зараз сидить дома – не працює. Я, щоб забезпечити нам гідне життя, почав після роботи ходити на підробітки. Щоб хоч якось економити, на обідню перерву в кафешки не ходжу, а беру “тормозок” з дому. Та в один день я зрозумів, що Ірина ще та нахлібниця. Ось тепер сиджу і думаю, чи потрібна мені така дружина. Можливо, поки немає у нас дітей, розлучитися і не тріпати собі нерви.

Думаю, що багатьом сім’ям знайома історія браку грошей, коли в кінці кожного місяця виникає перепалка: “Куди, на що витратила таку суму?”, де в кінці кінців розкривається, що витрати були необхідними.

У мене ця ситуація виявилася ще більш насичена: я приносив в будинок всі зароблені гроші до копієчки, а потім не бачив їх зовсім!

Моя безробітна дружина всіх їх витрачала! Заради справедливості скажу, що не працювала Ірина через недавно проведену операцію (Лікарка сказала без фізичних навантажень 3-4 місяці).

На моє запитання

– Куди ти знову діла всі гроші? – Ірина завжди відповідала:

– На те, на це, продукти купила.

Але витрачати щодня мінімум по 500 гривень на продукти неможливо! Мене це почало дратувати і я вирішив у всьому розібратися, і вивести дружину на чисту воду!

Відпрацював на роботі за дві зміни і на наступний день домовився з адміном, що не вийду на роботу, в зв’язку з сімейними обставинами.

Вранці вдав, що поїхав на роботу, але насправді від’їхав в сусідній двір і став сидіти і чекати, поки Ірина вийде з під’їзду.

Вона не любить сидіти вдома, тому я ні краплі не сумнівався, що моя “операція” піде не плану. Через пару годин, як і планувалося, Ірина вийшла з дому і пішла в невідомому напрямку. Я швидко поміняв свою куртку, вийшов з автівки і пішов за дружиною.

Спочатку вона зайшла в ТЦ, походила по магазинам одягу, але нічого не купила. Після чого пішла в “кафешку” і взяла собі свіжовичавлений сік, який коштує приблизно 50 гривень (а я їду з собою з дому тягаю!).

Але це ще не все, виявляється, вона кожен день ходить в кіно! Ото ж бо, я став помічати, що вона про фільми почала мені частіше розповідати… Гаразд хоч, що одна, і на тому, як то кажуть, дякую. Звичайно, для кіно вона купила попкорн і воду!

Витрати на таке задоволення були в кругленьку суму.

Визначився з часом, коли закінчується сеанс фільму і продовжив стеження. Після цього Ірина пішла в магазин за продуктами і витратила на їжу 300 гривень (довідався про це, після того як вдома глянув на чек).

Разом: за один день вона витратила більше ніж 500 гривень!

І так, це ще не всі її витрати, їй же також просто життєво необхідно робити щотижня всякий манікюр, фарбування та інше. Наглість ще та з її боку!

Я працюю цілими днями на роботі, а вона ходить по кінотеатрам і манікюр за мої гроші? Ось, зараз думаю, чи варто мені далі утримувати таку ледарку чи забрати у неї всі гроші і відправити на роботу?

Чесно, дуже люблю Ірину і не хочу її втрачати… Але все одно, навіть не знаю, як правильніше вчинити.

Що порадите? Може поки немає діточок, тікати?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page