fbpx
життєві історії
Так вийшло, що у нас народилася двійня, донечки. Дівчаткам вже по три роки. Рік тому я пішов з сім’ї. Просто не витримав. Постійні сварки і конфлікти на пустому місці. От скажіть, забув купити пакети для сміття – це причина для конфлікту? А тепер вона аліменти на себе, а не на діток витрачає. І не малі аліменти. Чому я маю купувати дітям рушники? Мати або не бачить або їй байдуже, що двоє діточок користуються одним рушником?

Так вийшло, що у нас народилася двійня, донечки. Діткам вже по три роки. Рік тому я пішов з сім’ї. Просто не витримав. Постійні сварки і конфлікти на пустому місці.

Театр, одним словом. І добре, якщо б ще сварки були через щось серйозне, але ж ні – дружина примудрялася роздути будь-яку проблему до неймовірних масштабів. От скажіть, забув купити пакети для сміття – це причина для конфлікту? Ніби вона нічого не забуває. Гаразд, проїхали, мова не про це.

Мова про те, що за рішенням суду я зобов’язаний виплачувати аліменти. І не малі. Я і не проти. Виплачую. Виплачую весь цей час.

Але коли я приходжу в гості до дівчаток, то помічаю, що окрім тих іграшок, які я їм купую, у них нічого нового не з’являється. З розмов з дітьми прийшов до висновку, що мама їх взагалі нікуди не водить: ні в парк, ні навіть у двір погуляти.

Зате щоразу, коли приходжу, у колишньої дружини якесь нове плаття, духи. Постійно при манікюрі, зачісці.

Тобто гроші на походи в салони краси є, а на дітей немає?

Чому я маю купувати дітям рушники? Мати або не бачить або їй байдуже, що двоє діточок користуються одним рушником? Знаєте, що представляє з себе рушник, яким користуються одночасно двоє маленьких людей? Так, він банально не встигає висохнути. Перетворився на якусь запліснявілу мочалку. Зате у самої рушники для волосся, для тіла і для, пардон, пятої точки – всі окремі.

…Якась дивна у нас система правосуддя. Чому по суду не можна обмежувати витрати матері? Наприклад: аліменти можна витратити на потреби тільки дітей, оплату комунальних платежів (хоча вона їх не платить, а я плачу окремо), продукти, санаторії, дитячі товари, миючі та чистячі засоби, побутову техніку та інше? Але ніяк не на сукні для мами, духи для мами, прикраси для мами!

Упевнений, що коли-небудь ми до цього прийдемо.

І шкода, що мати має більше прав на дітей, ніж батько. Чому за замовчуванням діти не залишаються у батьків? Якась зворотна несправедливість. Я бачу, що дружині ну не зовсім байдуже, але як би фіолетово на діток. Зараз вона в активному пошуку нового чоловіка. Удачі в пошуках, але як зробити, щоб дітки були доглянуті і щасливі?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pexels.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!