fbpx
життєві історії
Так як мама живе в сусідньому будинку, і вже рік, як на пенсії, в нашому домі вона частий гість. Донедавна її “повчання” я терпіла, хоча Василь вже давно просив, щоб “поставити тещу на місце”, у мене не вистачало духу. Та недавня ситуація все поміняла. Мамин візит збігся з приходом подруги. Як тільки мама побачила Іванку на порозі, як завелася. Я була чевоніше буряка. Такого сорому “наїлася”

Так як мама живе в сусідньому будинку, і вже рік, як на пенсії, в нашому домі вона частий гість. Донедавна її “повчання” я терпіла, хоча Василь вже давно просив, щоб “поставити тещу на місце”, у мене не вистачало духу. Та недавня ситуація все поміняла. Мамин візит збігся з приходом подруги. Як тільки мама побачила Іванку на порозі, як завелася. Я була чевоніше буряка. Такого сорому “наїлася”.

***

Спілкувалися з колегами на кухні, а колектив у нас чисто жіночий. І одна з них повідала наступну історію. А точніше розповіла про ситуацію з мамою.

Тотальний контроль

Марійці 29 років, вона два роки тому вийшла заміж, її синові рік. З чоловіком і сином все добре, але є її мама, яка не дає їй нормально жити.

Вона весь час лізе до неї з порадами, як потрібно відповідати чоловікові, коли він, на її думку, не має рації, як краще виховувати дитину, готувати, прати та інше.

Ситуація.

Її мама приїхала в гості і в цей же день до нашої колеги приїхала подружка.

Так її мама, прямо при подрузі накричала на неї через те, що та включила не ті мультики малюкові. Накричала як на маленьку, відчитала і пішла включати “правильні”.

Вона розповідає, що їй було так соромно і бридко і не покидає відчуття того, що вона сама все ще погана дитина.

Звичайно це позначається і на її шлюбі, так як чоловікові не подобається постійна присутність і вплив мами на їх відносини.

Як вчинити в такій ситуації? Очевидно Марія просто не може дати відсіч.

У вас бували такі випадки? Як правильно “відшити” таку “допомогу” рідної людини?

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page