fbpx
Шоу-бізнес
Такого на проєкті ще ніхто і ніколи не робив. На шоу “Холостяк” повний переворот! Нам привідкрили завісу, що сьогодні відбуватиметься!

Такого на проєкті ще ніхто і ніколи не робив. На шоу “Холостяк” повний переворот! Нам привідкрили завісу, що сьогодні відбуватиметься!

У шоу “Холостяк” може повернутися учасниця, яка вибула – хто вона?

Дівчина сподівається отримати другий шанс.

Вже сьогодні ввечері на каналі СТБ вийде 11 випуск шоу “Холостяк”, і він обіцяє бути повний сюрпризів. У новому епізоді з’явиться Юля “Зайка”, яку Михайло Заливако відправив додому два тижні тому.

На проєкті дівчина не змогла повністю розкритися перед Михайлом, і тепер має намір повернутися в шоу, щоб розповісти йому про свої почуття. А ось чи дасть Холостяк Юлі другий шанс – глядачі дізнаються за декілька годин. Дівчина опублікувала в Instagram відео анонса та написала: “Вже завтра…”.

Михайло відпустив учасницю додому у 9 випуску, і його рішення стало несподіванкою, адже з перших ефірів було видно, що між ними виник особливий зв’язок. Глядачі вже називали Юлю переможницею проєкту, а після її відходу залишилися розчаровані.

Дівчина напише герою листа та передасть його через ведучого. “Чекаю тебе на місці нашої першої зустрічі”, – сказано у записці. “Зайка” переступить через всі правила, щоб сказати Міші: Я тебе люблю”, – йдеться в анонсі 11 випуску.

Фото, відео – інстаграм

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!