fbpx
Шоу-бізнес
Такого повороту подій не очікував ніхто: під час першого пост-шоу проєкту “Холостячка”, Ксенія Мішина розвіяла сумніви багатьох своїх прихильників та друзів (фото)

Такого повороту подій не очікував ніхто: під час першого пост-шоу проєкту “Холостячка”, Ксенія Мішина розвіяла сумніви багатьох своїх прихильників та друзів!

“Холостячка” Ксенія Мішина розсекретила, чи знайшла справжнє кохання на проєкті.

30 жовтня, відбувся другий випуск романтичного реаліті-шоу “Холостячка”. За серце головної героїні проєкту Ксенії Мішиної боролися 12 чоловіків, проте з одним із учасників акторка попрощалася назавжди.

Тепер вона розсекретила, чи зустріла своє кохання.

Відверте зізнання Ксенія зробила під час першого пост-шоу проєкту, яке показали на телеканалі СТБ. Ведучий Григорій Решетник поставив “Холостячці” декілька запитань, які дуже цікавлять її шанувальників.

Ксенія Мішина наважилася стати першою “Холостячкою” країни, бо повірила, що на цьому проєкті зможе знайти чоловіка, у якого закохається та з яким побудує міцні стосунки. Хоча глядачі побачили лише два випуски реаліті, проте вже зрозуміло, що боротьба серед конкурсантів буде запеклою.

Проєкт лише розпочався, але всіх вже цікавить, кого ж обрала Ксенія та чи склалися у пари стосунки після фіналу. Поки вона не розсекречує ім’я чоловіка, у якому побачила того, з ким прагне пов’язати своє життя, проте зізналася, що їй вдалося закохатися на реаліті-шоу.

– Так, я знайшла те, за чим прийшла на цей проєкт, – заявила Мішина.

Пізніше в студії показали відеозвернення знаменитих жінок України до першої “Холостячки”. Зокрема, великий сумнів щодо того, що Ксенія зможе знайти чоловіка свого серця на проєкті, висловила прима-балерина Катерина Кухар.

Мішина не забарилася з відповіддю і сказала: “Катерино, я закохалася”.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото – з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook