fbpx
Цікаве
Такого ще не було: тарологиня зробила новий прогноз на картах Таро, і розсекретила бачення про звільнення міст з окупації

Такого ще не було: тарологиня зробила новий прогноз на картах Таро, і розсекретила бачення про звільнення міст з окупації

Які ж вони, ключові цілі наших мужніх ЗСУ?

Сьогодні мова йтиме про Каховку та Енергодар.

Астрологиня і за сумісництвом і тарологиня Ірина Звягіна розповіла українцям про свій новий прогноз, де описується про перспективи звільнення окупованих “сусідами” Каховки та Енергодара.

Своїм баченням жінка поділилася у мережі Facebook.

Звільнення від “чорноти” цих двох міст тарологиня назвала ключовими цілями ЗСУ.

“Взяла колоду. Знизу – Чорна Карта, почала тасувати, побачила Туз Жезлів. Погляд ці дві карти як би зафіксував, але перетасувала спеціально ретельно. Саме їх і витягла в першому розкладі, причому в тому ж порядку. Чорна Карта – це щось непередбачуване, що нам обіцяє і Уран в квадраті з Сатурном найближчим часом. Завершальний Туз Жезлів – найкраща підсумкова відповідь”, – наголосила Звягіна.

“По другому розкладу менш ясно. Так, це дуже важлива мета і дуже важко досяжна. Для неї поки не вистачає сил і засобів. Десятка Дисків, немов ядро атома, до цієї мети, так чи інакше, йтимуть. Двійка Дисків – поки багато одночасних цілей. І операція по Енергодару ще якийсь час буде в процесі і не дасть результату. Але робота по ній постійно буде на порядку. Судячи з Десятки Дисків, для України це джерело сили”, – наголосила Звягіна.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page