fbpx
Шоу-бізнес
Такий результат був очікуваний: стало відомо, чи залишилася Ксенія Мішина з Олександром Еллертом після того, як вимкнулись камери. Від кмітливих шанувальників нічого не приховаєш (фото)

Такий результат був очікуваний: стало відомо, чи залишилася Ксенія Мішина з Олександром Еллертом після того, як вимкнулись камери. Від кмітливих шанувальників нічого не приховаєш (фото)

Минулої п’ятниці глядачі дізналися, що українська актриса, головна героїня “Холостячки” Ксенія Мішина вибрала в фіналі Олександра Еллерта. Але як склалися їхні стосунки після проєкту було інтригою… до вчорашнього дня.

В пост-шоу “Холостячка”: життя після проєкту “, стало відомо, що українській актрисі Ксенії Мішиній і коміку Олександру Еллерту вдалося зберегти свої стосунки й пара як і раніше разом.

Ксенія зізналася, що як тільки вимкнулися камери, з того часу вони не розлучалися і зараз живуть разом і дуже щасливі. Закохані розповіли, що їм складно було приховувати свої стосунки, хоч вони й намагалися, але уважні підписники все помічали.

Мішина розповіла, що у них кожен вечір романтичний, вони намагаються дивувати один одного, але без дрібних конфліктів, звичайно ж, не обходиться. Олександр зізнався, що підлаштовується під стиль життя Ксенії, він уже пробує медитувати й в якості експерименту відмовився від м’яса та випивки. Весілля закохані вже обговорювали, зокрема яким вони його бачать, але коли це станеться — покаже час.

Ксенія зізналася, що дійсно полюбила на цьому проєкті та дуже вдячна шоу “Холостячка” за таку можливість. Відзначимо, що після виходу фіналу шоу на адресу Ксенії та Олександра було безліч негативних коментарів.

Актрису засуджували за її вибір і говорили, що вона зробила помилку, відмовивши Олексію Тригубенко. А Олександру писали, що він прийшов на проєкт заради піару, і те, що Ксенія вибрала його тільки через прописку.

Як би там не було, ми щиро бажаємо молодій парі щастя та вічного кохання!

Фото – інстаграм

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page