fbpx
Шоу-бізнес
Талановита дитина: співак Арсен Мірзоян замилував шанувальників дуетом з красунечкою-донечкою Ніною

Тоня Матвієнко разом з молодшою донечкою повернулася на Батьківщину, і влаштувала неймовірний сюрприз чоловіку.

Донька знаменитого голосу України Ніни Матвієнко Антоніна спілкується з шанувальниками не лише на сцені, а й у соцмережі Instagram. Співачка у своїх публікаціях розповідає шанувальникам про особисте та творче життя, а іноді дивує їх несподіванками.

Як відомо, Тоня після довгих мандрів світом через війну в Україні, нарешті зупинилася в Англії. Вона навіть розповіла, що її молодша донька пішла за кордоном до школи.

Нещодавно Антоніна разом з маленькою Ніною повернулась з Англії в Україну. Співачка зробила сюрприз чоловіку та мамі. Вона не попереджала про свій приїзд та спочатку зайшла до Ніни Матвієнко, проте її не було вдома. Потім вони направились до Арсена, він якраз в цей час виступав в Pepper’s Club.

Дівчата піднялися на сцену до Арсена та ніжно обнялися всі разом. Поки Антоніна вирішила трохи перепочити після дороги та поспілкуватися зі знайомими, Арсен разом з маленькою Ніною заспівали на сцені. Мірзоян акомпонував на гітарі, а дівчинка разом з батьком співала.

Донечка разом з татом дуже ніжно та гармонійно виглядала на сцені, Ніна впевнено трималася, відразу видно, що із творчої сім’ї.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua