fbpx
Шоу-бізнес
Танці з зірками-2020: нові судді і претенденти на участь. Робота над новим сезоном вже розпочалася, а Влад Яма розповів деякі подробиці: “Я, напевно, прикрашу свою машину прапорами. Або прив’яжу до вихлопної труби баночки”

Телеканал “1 + 1” розпочав підготовку до нового сезону популярного танцювального шоу “Танці з зірками”.

Найближчим часом стануть відомі імена зіркових учасників і професійних танцюристів. Організатори проекту обіцяють, що в цьому році буде золотий склад зірок, яскраві номери та незабутні постановки.

Влад Яма тим часом чекає, коли пари почнуть тренуватися і він вийде на роботу.

“Зазвичай пари починають тренуватися в серпні, але тоді в липні вже карантин необхідно зняти. Зараз шанси того, що це все так і станеться – 50 на 50.

Але, коли-таки трапиться цей перший знімальний день, я, напевно, прикрашу свою машину прапорами. Або прив’яжу до вихлопної труби баночки, щоб всі бачили і чули, що я їду на роботу!”, – розповів хореограф виданню” Факти “.

Серед претендентів на участь в новому сезоні “Танців з зірками” можуть бути Настя Каменських, Слава Камінська, Єлизавета Юрушева і навіть Міла Куніс. Чи побачимо ми цих зірок на паркеті, дізнаємося трохи пізніше.

У цьому році на проекті зміниться суддівський склад. Вони поки що не розголошуються, як і імена ведучих шоу.

“Що стосується суддів, то на даний момент не буду розкривати всі подробиці, – каже керівник управління виробництва “Великі розважальні шоу” в “1 + 1” Володимир Завадюк. – Скажу тільки, що в їх складі будуть зміни і з’являться нові обличчя, які точно здивують глядачів. Імена провідних ми поки вирішили не розголошувати – нехай це залишиться загадкою. як і раніше, протягом 14 ефірів на “балконі” в якості підтримки учасників будуть з’являтися запрошені зірки”.

Нагадаємо, що в минулому сезоні “Танців з зірками” переможцями стали Ксенія Мішина і Женя Кот. Друге місце дісталося Ганні Різатдіновій і Олександру Прохорову, третє – Вікторії Булітко і Дмитру Дікусару.

Джерело

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, viva.ua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook