fbpx
Шоу-бізнес
“Танці з зірками”: відомі перші імена учасників шоу

Сьогодні на офіційній сторінці “Танці з зірками” в Instagram почався довгоочікуваний # танціззіркаміchallenge.

За сюжетом, на цей раз учасників буде вибирати головний символ нового вибухового сезону – дискобол. У грандіозному танцювальному проекті візьмуть участь ті зірки, до яких прикотив блискуча куля із запрошенням.

Першим дискобол отримали відразу троє учасників. Ними стали ведучий каналу “1 + 1” і шоумен Володимир Остапчук.

Також чарівна принцеса комедії, актриса “Дизель шоу” Вікторія Булітко і актор Михайло Кукуюк, добре відомий глядачам по комедії “Свінгери”.

Читайте також: “Ноги, як у Кендалл, а пoпa, як у Тіни”: Кароль показала ідеальну фігуру в новій фотосесії в США

У свою чергу, заявлені учасники встигли передати танцювальну естафету далі – провідної Надії Матвєєвої і народної улюблениці, зірці “Сніданку з 1 + 1” Людмилі Барбір/

A також закликали прийняти естафету Потапа. Кого вибере магічний дискобол і хто стане наступним учасником # танціззіркаміchallenge, шанувальникам шоу стане відомо вже зовсім скоро.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Вау! Довгоочікуваний #танціззіркамиchallenge повертається! Відтепер магічний дискобол сам обиратиме, кому кидати виклик на участь в шоу. Першими учасниками нового вибухового сезону #танціззірками стали Володимир Остапчук @vova_ostapchuk, Вікторія Булітко @bulitka та Михайло Кукуюк @kukuyuk_michael. А дискобол тим часом прямує далі – до Надії Матвєєвої @nadezhda_matveeva_nadya, Людмили Барбір @liudmila.barbir і Потапа @realpotap. Як думаєш, хто з них прийме естафету і вже скоро демонструватиме свої танцювальні здібності на головному паркеті країни?

Публикация от Танці з зірками на 1+1 (@tanci1plus1)

facebook