fbpx
життєві історії
Тато у всьому шукав причину посваритися. Особливо часто це все відбувалося, коли у нього появлялася нова пасія. За стільки років, ми жодного разу не чули від нього слова “дякую” чи “вибач”. Він завжди відчував себе богом

Матеріал відредагований журналістами сайту ibilingua.com

Ви й уявити не можете, як сильно я ненавиджу свого батька. Він все життя гуляв, як то кажуть, по чорному. А найгірше те, що все це відбувалося на очах у нашої матері. Мало того, романчики він заводив навіть з родичами мами.

Маму він постійно принижував, бив. У всьому він шукав причину посваритися. Особливо часто це все відбувалося, коли у нього появлялася нова пасія. За стільки років, ми жодного разу не чули від нього слова “дякую” чи “вибач”. Він завжди відчував себе богом.

Жили ми усі в домі його батьків. Сім’я їх досить велика. А мама, в ролі прислуги, тільки те й робила, що кожному з них догоджала.

Йому було завжди на неї байдуже. Прожили вони 40 років разом, мама мучилась, а він ні в чому собі не відмовляв.

Я постійно благала маму, щоб вона розлучилася з ним. Як можна стільки себе принижувати та терпіти. Ми б з братом її не залишили.

Гроші є, я і брат працюємо, на що вона завжди відповідала, що у її дітей обов’язково повинен бути тато і повна сім’я, а те, що ми нещасні виросли в цій “повній” сім’ї, її, в той час не бентежило, на жаль.

3 місяці тому, мама пішла з життя. Все це відбувалося на моїх очах… Словами не передати…

Через кілька днів після пoхорону батько сказав мені, що вони з мамою були різними людьми, він її ніколи не кохав.

Читайте також:СЛАВКО НАЗИВАВ ЇЇ КРАСУНЕЮ, ОБІЦЯВ НОСИТИ НА РУКАХ І ЗАВЖДИ БУТИ ПОРУЧ З НЕЮ. ТОМУ ДІВЧИНА, ЯКІЙ ЗАВЖДИ НЕ ВИСТАЧАЛО ДОБРИХ СЛІВ І ПІДТРИМКИ, БУЛА ВПЕВНЕНА, ЩО ВОНА НАРЕШТІ ЗНАЙШЛА СВОЄ КОХАННЯ. ТА КАЗКА ЗАКІНЧИЛАСЯ ЧЕРЕЗ КІЛЬКА ТИЖНІВ ПІСЛЯ СВЯТКУВАННЯ ВЕСІЛЛЯ

Любі мої, благаю, не робіть таких помилок. В першу чергу думайте про себе і своїх діточок!

Будьте здорові та щасливі!

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо бажаєте читати більше цікавих матеріалів – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням ibilingua.com