fbpx

Телеведуча і колишня одеситка Регіна Тодоренко, яка є дружиною російсього співака, зізналася, що у неї з чоловіком різні погляди на події в Україні і розповіла, як вони з Владом спілкуються: наклала вето 

Телеведуча і колишня одеситка Регіна Тодоренко, яка є дружиною російсього співака, зізналася, що у неї з чоловіком різні погляди на події в Україні і розповіла, як вони спілкуються з чоловіком Владом Топаловим.

Телеведуча Регіна Тодоренко, яка продовдує відмовчуватися про війну в Україні, зізналася, що у сім’ї наклала вето на обговорення політичної ситуації.

За словами ведучої, яка зараз чекає дитину, у них із чоловіком Владом Топаловим різні точки зору на те, що відбувається, і вона пішла на цей крок, бо хоче зберегти сім’ю. Про це Тодоренко згадала у новому випуску свого ютуб-проекту «П’ятниця з Регіною».

«Ми з Владом зрозуміли, що нам важко дійти консенсусу. Ми з ним у різних положеннях абсолютно. І позиції у нас не у всьому сходяться. Ми наклали вето взагалі на будь-які політичні розмови, бо це руйнує нашу родину. А ми дуже хочемо згуртуватися, бути разом і далі, любити одне одного, як у клятві: у коханні, в радості, у хворобі та у бідності», – зазначила артистка.

У розмові з психологом Вікторією Дмитрієвою Регіна також поцікавилася, чи важливо висловлювати свою позицію [про війну в Україні]. Телеведуча привела приклад зірок, які мовчать або закривають свої сторінки в соцмережах, щоб не потрапити під шквал критики, при цьому ніяк не згадала про себе.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

You cannot copy content of this page