fbpx

Телеведуча Тетяна Лазарєва назавжди покинула Росію: повертатись туди не планую

Російська телеведуча завжди підтримувала Україну і відкрито засуджувала російську агресію. Також вона називає речі своїми іменами: Росія напала на Україну.

Тетяна Лазарєва перебувала у Києві, коли російські війська вторглися в нашу державу. Телеведуча приїхала зніматися в програмі “Ліга сміху” і мала виїхати до РФ 25 лютого, проте залишилася. Вона не зі слухів знає, що зараз українці переживають і через кого. Також артистка намагалась достукатись до росіян, розповідаючи про війну в Україні.

Раніше в одному з інтерв’ю акторка зізнавалась, що наговорила собі на чималий термін і тому навряд чи повернеться на свою батьківщину, що власне і відбулось.

І от, як з’ясувалось, 55-річна артистка виїхала за кордон. Тепер Тетяна Лазарєва перебуває в Іспанії. Там вона планує влаштуватися на довго.

,,Я в Іспанії. Прийшла до тями. Було дивне відчуття – ось воно, тіло, ноги-руки, все це вдома, у знайомій та абсолютно безпечній обстановці, а ось голова десь там залишилася, у Києві. Три дні пішло на те, щоб з’єднатися, зібрати все докупи. Зібралася. Оглядаюся. Думаю, що далі. Повертатися до Росії не планую”, – написала телеведуча в Instagram.

Також Лазарєва прокоментувала і злосні коментарі, які вона отримує від хейтерів. За словами акторки, у неї до цього стійкий імунітет.

,,Ті, хто думає, що в мене йде хоч міліграм сил на комменти якихось злісних тролів, що плюються отрутою – не переживайте за мене)) У мене до такого стійкий імунітет. І ви не звертайте уваги, не годуйте тролів – підгодовуйте себе, коханих, оберігайте та зберігайте! Ми один одному ще знадобимося”, – додала зірка.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page