fbpx
Breaking News
В мене день народження взимку, а так хочеться святкування із запашним шашличком. І тут мені спала на думку гарна ідея. Я таки його приготувала – в духовці. Та не це головне, а рецепт, який пригoломшив моїх рідних!
Дівчатка, про цей рецепт можна багато-багато писати в заголовку, але його краще приготувати і скуштувати! Цей смак – неперевершений! Спробуйте!
В один із днів я вирішив відвідати брата і подивитися, як проходить у нього там життя. Нікому не кажучи, я відправився на дачу. Підійшовши до будинку я почув знайомі голоси, вони доносилися з відкритого вікна в спальній. Наблизившись, я впізнав ці голоси: вони належали моєму братові і, найголовніше, моїй дружині
Свіжий, соковитий, поживний, вітамінний та дієтичний салат, родом з Узбекистану, прикрасить ваш стіл на будь-яке свято і з успіхом замінить смачне олів’є, на яке, особисто я, вже й дивитися не можу
Вони часом жартували з тіткою: «Мабуть, твій наречений-то, ще не народився або в школу ходить», – говорила та. Жартували-жартували і дожартувалися. Минуло кілька років. Діти ростуть швидко, і вже не помітила Марина, як старший племінник її ростом перегнав. Скоро останній дзвінок. Підріс і Максим
Суспільство
Тест 9-ти очей. Виберіть вподобаний варіант і дізнайтеся, як він вас характеризує

Один з творців і лідерів гуманістичної психології американський психолог Карл Роджерс писав: «Виникає цікавий парадокс – коли я приймаю себе таким, який я є, я змінююся.

Я думаю, цьому навчив мене досвід безлічі клієнтів, так само як і мій власний, а саме: ми не змінюємося до того часу, поки беззастережно не беремо себе такими, якими ми є насправді. А потім зміна відбувається як би непомітно … »

Але які ми насправді? Як ідентифікувати себе з закладеним природою потенціалом? Як розпізнати власну особистість, щоб уникнути її роздвоєння і максимально скористатися перевагами?

Один з ефективних способів такого пізнання – тестування. Так! Так! Чи не зітхайте розчарування і не відмахується презирливо від напрацьованого психологами і соціологами досвіду!

Зробіть крок назустріч собі невідомому, щоб потім – відповідно до теорії Роджерса – прийняти себе і … змінитися. В кращу, звичайно, сторону.

Тестів існує безліч. Найрізноманітніших. Запропонований сьогодні – дуже простий. Вам треба вказати на один з дев’яти малюнків. Отже. Вибрали?

  • Ви вибрали №1

Ви людина, відкритий для життєвих новацій: будь-який поворот у долі приймаєте, як черговий можливості зростання і розширення інтелекту. Ризик для Вас – майже синонім досвіду, а сенс кожного дня – рух вперед.

Але в той же час Ви дуже делікатні у взаєминах зі сторонніми: навряд чи відкинете людини, скоріше, навпаки, будь-якого приймете з відкритою душею, зробивши його активним учасником свого життя.

Озвучувати свої проблеми Ви не любите, але завжди готові брати участь у вирішенні проблем інших.

  • Ви вибрали №2

Ви звикли докопуватися до самої суті питання, яким би складним він не був. Мета – розробити тактику своїх дій і зрозуміти стратегію у вирішенні кожної конкретної проблеми.

Ви ніколи не відмовляєтеся від самотності. Ви віддаєте перевагу з самим собою. Філософський постулат Декарта «Cogito, ergo sum» – «Я мислю – значить існую» – ваше внутрішнє кредо.

Ви впевнені в собі, але … Зовсім не захищені. Намагайтеся приховувати цю незахищеність, бережіться від хамства і невігластва.

  • Ви вибрали №3

Навколишні досить часто характеризують Вас дивним. Ну й добре: не ображайтеся і не зациклюйтеся. Справа не в термінології, справа – в суті.

У Вас – особливі інтереси, поділяють які далеко не всі. Хоча, за великим рахунком, Вам плювати на думку інших.

Ви дуже спонтанні, що обумовлено не раптовістю прийнятих рішень, а постійною роботою мозку (творчість адже процес безперервний).

Вас не можна назвати людиною абсолютно ексцентричним, але Ви послідовні у своїй ексцентричності. Ось такий парадокс.

  • Ви вибрали №4

Ви – особистість складна і багатогранна. Вас практично неможливо зрозуміти. Це не погано і не добре. Це – констатація факту.

Ви навіжені, схильні змінам настрою, знову і знову опиняєтеся на роздоріжжі і впадаєте в нерішучість. Класичні для російської людини питання «що робити?» І «хто винен?»

Ваші постійні супутники. Але близькі люди люблять Вас саме таким і з великою вдячністю приймають розкіш спілкування з Вами. Цінуйте це.

Читайте також: Некрасивих люблять більше. Історія з життя

  • Ви вибрали №5

Чутливість – основне Ваша гідність. І разом з тим … Чутливість – основний Ваш недолік, часто заважає творити, працювати, відпочивати. Коротше, – просто жити.

Вас зачіпають слова і жести, які на інших ніякого враження не справляють. Сльози для Вас – не ознака слабкості, але спосіб позбутися від гніву і розчарувань.

Ви – щасливі і сумні одночасно. Ви – як музика, в якій «така неземна, як б не тут народжена печаль, яку ні скрипка, ні рояль вичерпати не можуть …»

Безумовно у Вас загострена інтуїція – то саме шосте відчуття, що дозволяє заглядати в майбутнє.

  • Ви вибрали №6

Минуле тяжіє над Вами, нівелюючи часом безтурботність дня сьогоднішнього. На жаль, шрами не зникають моментально, лише час може стати цілющим бальзамом, що рятує від болю і страждань.

Ви рідко говорите про почуття, рідко діліться думками, що не вивертається навиворіт і не розорювати душу перед кожним зустрічним.

Вас називають закритою людиною. Але саме обладунки такої закритості допомагають Вам у подоланні, роблячи в результаті Вас сильнішими і терплячими.

  • Ви вибрали №7

Ви – чудова людина і зріла особистість. Перебувати поруч з Вами легко. Намагаючись завжди робити гарне враження, Ви можете адаптуватися до будь-якої ситуації.

Це – безсумнівний плюс. І це, як магніт, притягує до вас людей, що йдуть по світлій стороні життя.

А ще Ви добросерді, чесні, незлопам’ятні, трохи наївні, категорично не згодні несправедливості і нахабства. Загалом, всією своєю суттю підпадаєте під старомодне поняття порядну людину, всьому злу світу протидіє добротою.

  • Ви вибрали №8

Ваш головний елемент – вогонь. І в свята, і в будні. Хоча … Повсякденність Ви на раз перетворюєте в свято. Хрестоматійна фраза Володимира Маяковського «Світити завжди, світити скрізь, до днів останніх донця, світити – і ніяких цвяхів! Ось гасло мій – і сонця! »Цілком може стати вашим життєвим девізом.

Ви обожнюєте справу, якою займаєтеся. Ви закохані в людей, які поруч, і в цілому у все людство.

Ви енергійні і невтомні, свого роду енерджайзер, що задає шалений темп і не зменшує обертів на небезпечних ділянках життєвих поворотів. Але завжди пам’ятайте, що така гонка чревата.

Захищайте себе від стресів і не витрачайте через дрібниці. А зайву запальність прохолоджуйте заспокійливими заняттями для душі. Наприклад, побільше читайте класиків.

  • Ви вибрали №9

Подвійна гра (як, втім, будь-яка подвійність) – не для Вас: Ви прозорі, як джерельна вода, що сприяє спокою і впевненості і дозволяє жити в мирі з самим собою і з навколишньою дійсністю.

Ви володієте унікальною здатністю «сканувати» людей – зчитувати інформацію про їх щирості і чистоті помислів.

Тому Вас неможливо обдурити, обвести навколо пальця: брехуна Ви виводите на чисту воду, а нахабу одним лише поглядом буквально притягує до ганебного стовпа.

Related Post