fbpx
Цікаве
Тест. Форма ніг може видати всі твої таємниці! Виявляється, від цього залежить багато чого

Кожна людина є неповторною особистістю, і досить необачно судити іншого по його зовнішності. Проте деяка залежність між характером і зовнішніми даними все ж є. Інакше б ми не говорили про «вольовому підборідді» або «розумному чолі».

Всі ми йдемо по життю, і було б дивно, якби ноги, які нас по ній несуть, не могли нічого розповісти про наш життєвий шлях. Джерело

Ми підготували для вас незвичайний і цікавий тест на визначення характеру і особливостей поведінки людини. Завдяки цьому способу ви навчитеся читати людей по формі ніг. Таких цікавих фактів про себе я ще не читала!

Взаємозв’язок фізичних і психологічних особливостей людини давно вивчається психологами. Вважається, що визначити характер можна за малюнком губ, довжині пальців, ході, а також по тому, як людина сидить, розмовляє, їсть. У представниць прекрасної статі характер можна визначити ще і за формою ніг.

Фактично, існують 4 основні форми. Ось що форма ніг розповість про ваш характер.

  • Тип А

До даної категорії відносяться жінки, ноги яких щільно притиснуті один до одного, але є невеликий зазор в районі щиколоток.

Цей тип жінок характеризується м’якістю і особливою жіночністю, але при цьому вони дуже сором’язливі, причому практично у всіх аспектах. Такі жінки майже ніколи не проявляють ініціативу і повністю покладаються в цьому питанні на чоловіків.

Звичайно, боязкі і залежні жінки дуже подобаються чоловікам, адже вони виглядають слабкими і чоловік поряд з такою жінкою може проявити свою турботу і якості захисника, проте безініціативність може швидко набриднути.

На жаль, класичні «тургеневские панянки» вже давно не в моді. Справжня жінка сприймається тепер не як щось пасивне, а як рівний учасник відносин. І це, чесно кажучи, на краще.

  • Тип B

Якщо твої ноги стикаються тільки в районі щиколоток, значить, ти ставишся до жінок, які ведуть активний спосіб життя. Енергійна, трохи навіть агресивна і чітко знає, чого хочеш, – це все про тебе.

Однак у відносинах такі жінки нерідко намагаються тягнути ковдру на себе, що відлякує нітрохи не менше, ніж зайва пасивність.

Також тим, хто відноситься до цієї категорії, дуже подобається, коли в стосунках є якийсь елемент гри. Чим більше сюрпризів і несподіванок – тим краще. І такі жінки вже точно не стануть перетворюватися в класичних домогосподарок!

  • Тип С

До цього типу належать жінки, у яких стегна притиснуті, але гомілки не стикаються. Ці панянки вміло маскуються під обидві крайнощі і здатні в потрібний момент здивувати.

Ніжність і романтичність можуть раптово змінитися грайливістю і оригінальністю. З такою дівчиною скучити просто неможливо!

На жаль, багато чоловіків побоюються непередбачуваності таких жінок. Але якщо знайдеться той гідний, що буде готовий до будь-яких несподіванок, – його чекає справжнє щастя, до якого абсолютно неможливо буде звикнути.

  • Тип D

А це одна з найпоширеніших форм ніг. В даному варіанті стикається верхня частина стегон, коліна і щиколотки. Це класичний варіант жінки-помічниці, яка готова бути за чоловіком, а не конкурувати з ним.

У ліжку такі дами самі експериментувати не стануть, але будь-яку ідею чоловіки підтримають. Цим жінкам властиво швидше «підтримувати», ніж стимулювати.

Однак багатьом чоловікам від життя саме цього і треба – щоб поруч був хтось, хто допомагав би витримувати всі життєві труднощі. А жінки з таким типом ніг якраз в цьому майстри.

Особисто мене потішив цей тест, але я вважаю, що робити висновки про людину тільки за його зовнішності точно не варто. Щоб пізнати людину, потрібно з ним взаємодіяти, причому в самих різних умовах. І то далеко не факт, що людина перед тобою повністю відкриється.

You cannot copy content of this page