fbpx
Цікаве
Тест. Травма дитинства: виберіть одну картинку, не роздумуючи, і дізнайтеся, що найсильніше вплинуло на вас в дитинстві

Психологи кажуть, що проблеми і поведінка в зрілому віці беруть старт в дитячих травмах або комплексах.

Тож виберіть одну картинку, не роздумуючи, і дізнайтеся, що найсильніше вплинуло на вас в дитинстві. Джерело

Картинка 1. Цілком можливо, в дитинстві ви недоотримали любові і визнання з боку ваших рідних. З цієї причини ви і сьогодні страждаєте від заниженої самооцінки і дуже боїтеся зіткнутися з критикою, відмовою і навіть мимохідь кинутим неприємним відкликанням.

Перш ніж попросити про щось близьких або друзів, ви дуже довго роздумуєте, роздуваючи проблему там, де її, частіше за все, не існує.

Ви розмірковуєте над будь-яким образливим словом, шукаючи причини в собі. Але подумайте, скільки слів люди говорять просто так, зі злості чи тому, що були не в тому настрої. Навіть якщо вам відмовлять у проханні, світ на цьому не зупиниться.

Картинка 2. Ваша віра в близьких людей в дитинстві сильно похитнулася. Справа напевно не в тому, що вам обіцяли жадану іграшку і не купили її.

Швидше за все, проблема була серйозніша і якісь дуже важливі для вас речі близькі вам люди не оцінили а, можливо, навіть посміялися над вашими бажаннями. Тому ви давно знаєте, що нікому вірити не можна і сподіваєтеся завжди виключно на себе.

Спробуйте, однак, хоч трохи розкритися хоча б перед парою близьких друзів або коханою людиною. В кінці-кінців, навіть якщо вони вас не зрозуміють, ви нічого не втратите, тому що давно стали дорослою і самостійною людиною.

Картинка 3. У дитинстві у вас був період, коли ви відчували себе аутсайдером. Можливо, вас недооцінювали батьки, а, можливо, дражнили в школі через якусь вашу особливість.

Тому вам дуже і дуже потрібна похвала з будь-якого приводу. Ви часто схильні оглядатися і перепитувати, чи правильно ви робите ту чи іншу справу?

Загляньте в себе і зрозумійте — а що саме ви робите не для того, щоб комусь сподобатися, а виключно для себе? Побудьте трохи егоїстом, і це допоможе вам не тільки знайти правильну дорогу в житті, але і досягти набагато більшого, ніж зараз.

Картинка 4. Можливо, в дитинстві на вас дуже сильно вплинула втрата близької людини. І тепер ви дуже боїтеся втратити когось із свого оточення, вас мучить страх можливої самотності, якої сьогодні у вашому житті, можливо, і немає.

Але через тривожність і схильність до негативних думок ви дійсно можете втратити друзів, а у відносинах з протилежною статтю вам може бути властива зайва нав’язливість.

Якщо не думати заздалегідь про те, що вас можуть кинути, цього, дуже ймовірно, і не станеться. Але навіть якщо з якихось причин ви розлучитеся з другом або подругою, коханим або навіть чоловіком, потрібно розуміти, що це теж не кінець.

На світі мільйони людей, і через деякий час у вашому житті обов’язково з’являться нові люди, а вам варто тільки не відштовхувати їх.

Фото ілюстративне – br.pinterest.com

You cannot copy content of this page