fbpx
життєві історії
Тільки через пару років я зрозуміла, якою нерозумною була, і що я втратила. У чому ж справа, скажете ви? Другий чоловік був неймовірно красивий, але мені він так і не належав. Причина проста і банальна – самотність. Ми з Ігорем абсолютно різні люди, я скажу більше, ми чужі люди

Мій перший шлюб розпався тільки з моєї вини. Перший чоловік був чудовою людиною і про наше розлучення я шкодую досі. Хоча я давно вже заміжня, у мене двоє дітей, але я страшно шкодую про все, що натворила колись.

З першим чоловіком у нас був різний характер. Він був спокійною тихою людиною, якій подобався тихий затишний рай. А мені не вистачало емоцій. Як ви розумієте, я їх знайшла.

Зустріла іншого і через деякий час пішла від чоловіка до коханця. Розлучення пройшло тихо без скандалів, чоловік нічого поганого не казав, не звинувачував, не принижував, він спокійно відпустив і побажав щастя.

Тільки через пару років я зрозуміла, якою нерозумною була, і що я втратила. У чому ж справа, скажете ви?Другий чоловік був неймовірно красивий, але мені він так і не належав. Причина проста і банальна – самотність. Ми з Ігорем абсолютно різні люди, я скажу більше, ми чужі люди.

Згодом закоханість пройшла, і я побачила біля себе зовсім іншого чоловіка. Мені повернулося все, я пережила кілька зрад, і завжди шкодувала про розлучення з першим чоловіком, завжди пам’ятала його і не любила себе за все, що натворила.

Все, як в цій приказці: “Якби молодість знала, якби старість могла”.

Зараз мені 50 років, я самотня і глибоко нещасна, у мене було справжнє щастя, у мене був чоловік, який любив мене по-справжньому, і який жив для мене. А я? А я проміняла його ось на це, на важке життя, в якому можу покластися тільки на себе, на життя, де довелося стати сильною жінкою і тягнути все на собі, тому що мій другий чоловік точно такий же, якою раніше була я – егоїстичний і самозакоханий.

У мене є двоє дітей, у мене є онуки, здавалося б, про що шкодувати? Але ж ні, шкодую про те, що так прожила своє життя, шкодую про те що проміняла справжнє щастя на порожню красиву картинку, за якою нічого не виявилося.

Шкодую і каюсь за те, що заподіяла біль і зрадила людину, яка любила мене по-справжньому і не заслуговувала зла. Шкодую про все, та тільки життя вже прожите.

Написала сюди для того, щоб ви не повторювали моїх помилок…

Передрук без посилання на ibilingua заборонений!

Фото ілюстративне – shutterstock

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook