fbpx

Тiло закатали в бетон: поліція розкрила вбuвствo моделі, яке шoкувало всю Україну

У Запоріжжі через два роки розкрили звіряче вбuвство 16-річної моделі Сусанни Шаркової, передає Обозреватель.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олег Золотоноша.

За його словами, вбuвцею виявилася уродженка Дніпропетровської області.

Читайте також: Ніхто не допоміг: у Києві на вулиці чоловіка зaбили на смeрть

“Респект Управлінню карного розшуку, слідчим слідчого управління, процесуальним керівникам, які розкрили звіряче вбuвство Сусанни Шаркової дворічної давності. Незважаючи на колосальне навантаження на кожного слідчого, опера і прокурора в розслідуванні кримінальних проваджень поточного року, посилено займаємося розкриттям злочинів минулих років! Сьогодні заочно вручено підозру в скоєнні вбuвства уродженці Дніпропетровської області. Її провина доведена!” – написав Золотоноша.

“Запитайте, чому заочно? – Тому що злочинниця знаходиться за кордоном протягом двох років. Спільно з прокуратурою області ми доведемо цю справу до кінця і найближчим часом вбuвцю буде під конвоєм доставлено на територію нашої країни”, – уточнив він.

Читайте також :На Буковині китайська іграшка розiрвала нутрoщі однорічній дитині

Нагадаємо, Сусанна приїхала в Запоріжжя з Вільнянська. Тут, як розповідають друзі зaгиблої, вона поступила в Класичний приватний університет. Однак на заняттях студентка з’являлася рідко. “Тато їй все оплатив, була можливість вчитися, але вона не хотіла”, – говорили знайомі загиблої. Дівчина шукала собі роботу моделлю або ж актрисою.

Але в березні 2015 року дівчина зникла.

Її тіло пізніше виявили під шаром бетону в одному з дворів Шевченківського району Запоріжжя.

You cannot copy content of this page