fbpx
життєві історії
Тоді я дізналася, що чекаю дитину. Не знала, що мала робити. Батькам боялась говорити – ще перший курс не закінчила. Єдина надія була на Андрія, адже він майбутній батько. Коли сказала йому новину, відчула розчарування: “Олю, ти що? Яка дитина? Ми ще студенти ? Самі не стоїмо на ногах, ще вчитися, а вчитися”. Не сподівалася, що він таку пораду дасть. Було дуже важко!

З чоловіком живемо у шлюбі вже двадцять п’ять років. У нас все є: дім, сучасні ремонти, дорогі люстри, навіть білий шкіряний диван у вітальні та білі меблі. Недавно купили нову машину!

Здавалося, дім – повна чаша. Та ні! Зовсім не так! Не дав нам Бог діточок! Колись, як була ще школяркою, одягалась по-модному, а взимку ходила у капронових калготах.

Мама все наголошувала: “Олю, що ж одягаєш, подивись, як холодно надворі!” Та я не слухала мами, що хотіла – те й вдягала. У класі була найгарнішою, одягалась по-модному. Дівчата часто заздрили, що вся увага хлопців була для мене.

Минули шкільні роки, я стала студенткою технікуму! Там познайомилась з Андрієм, він був дуже уважним до мене! Його залицяння мені подобались, ми зустрічались, ходили в кіно та на дискотеку.

Наша дружба переросла у щось більше. А одного дня я дізналася, що чекаю дитину. Не знала, що мала робити. Батькам боялась щось говорити – ще перший курс не закінчила.

Думала, що Андрій точно скаже, що будемо робити, адже він майбутній батько. Коли сказала йому новину, відчула розчарування: “Олю, ти що? Яка дитина? Ми ще студенти ? Самі не “стоїмо на ногах”, ще вчитися, а вчитися…”

Не сподівалася, що Андрій таку пораду дасть мені. Було дуже важко відважитись на такий крок. Знала, що виходу не було у цей час: мої батьки виховували чотирьох дітей (моїх братів і сестер).

Андрій був з бідної сім’ї, а тато його часто у чарку заглядав.

Все життя у голові слова Андрія: “Зроби щось…”

Так! Не можу тепер перекаятись, але я це зробила. Зразу ж розійшлася з цим хлопцем.

Минав час, довго не могла я прийти до тями, на чоловіків не могла дивитись, у кожному бачила “ворога”, який використає – і кине!

Після закінчення технікуму пішла працювати на гарну фірму. Так минали дні за днями. Новий колектив, нові знайомства.

Саме тут зустріла Юру! У нього була своя життєва історія, але він мені чимось запав у серце. Повірила йому! Все закрутилося у нас дуже швидко. Ми покохали одне одного! Нам було добре разом!

Саме Юра став моїм чоловіком! Усього досягли разом! Усе маємо! Але Бог діточок нам не посилає: “Олю моя люба, Олю моя кохана, ходімо до лікарів, щось потрібно робити!”

Юрові нічого не говорила про “молодість”, думала все обійдеться, просто ще не час!

“Юрчику, усе у нас ще буде, давай поживемо для себе!”

Читайте також: Це був четвер, з коліжанками спланувала поїздку в місто, а мамі сказала перед виходом з хати: “Я їду, довго не буду, маю допомогти Олі сукню купити, бо вона їде на гостину”. Не можу передати, яка мама була невдоволена: “А ти совісті зовсім не маєш! Раз ти так, то я взагалі їсти сьогодні не буду варити, приїдеш – звариш!”. На тому наші розмови припиняються, знервована і неспокійна їду

Юра мене дуже любить, слухає, підтримує, бо колись, як він був маленьким, його мама залишила, пішла до іншого, тому для нього я була всім: і мамою, і дружиною, і подругою… Одного разу сусід приніс нам маленького цуцика, такого милого, такого гарного! Наші очі засвітились від радості, що хтось з нами буде ще…

У нас вівчарка, доглядаємо за нею, як за дитиною, та бачу смуток в очах Юри. Він хоче бути татом.

Хочу донести свою історію всім дівчатам, які зараз знаходяться в такій ситуації, як я колись – не йдіть на такий відчайдушний крок! Благаю! Прошу! Застерігаю! Бо каятись будете все життя!

Не знаю чи зможемо піти на такий відповідальний крок – всиновлення дитини?! Що нам робити? Порадьте!

Автор – Наталя У.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page