fbpx
життєві історії
Того дня ми добряче посперечалися з Марічкою. Іван став, звісно ж, на захист дружини. Вони спакували свої пожитки і переїхали жити до її мами. Але не довго тривало там їхнє щастя. А якщо точніше, то нашу дорогу невістку сильно муляла думка про те, що в нас простора трикімнатна квартира. Ось вона й подзвонила і запропонувала “хороший” вихід з ситуації

Того дня ми добряче посперечалися з Марічкою. Іван став, звісно ж, на захист дружини. Вони спакували свої пожитки і переїхали жити до її мами. Але не довго тривало там їхнє щастя. А якщо точніше, то нашу дорогу невістку сильно муляла думка про те, що в нас простора трикімнатна квартира. Ось вона й подзвонила і запропонувала “хороший” вихід з ситуації.

Мене звуть Христина. Я незаміжня, працюю і вчуся. Живемо ми у великій трикімнатній квартирі. Наш батько – моряк і вже давно купив цю квартиру. Він і досі плаває.

А нещодавно мій брат одружився. Став Іван зі своєю дружиною Марічкою жити у нас – у своїй кімнаті. Їсти готувати Марічці не треба: наша мама дуже любить готувати і нікого до своєї кухні і близько не підпускає. Так Марічка навіть посуд після себе мити не хотіла. Вона прибирала тільки у своїй кімнаті та все.

Але є ще й ванна, туалет і коридор – адже це спільні місця і користуються ними всі мешканці. Значить, і прибирати повинні всі по черзі! Я вважаю саме так. А ось Марічка зі мною не погоджується. Відмовилася прибирати, коли я про це їй натякнула.

Того дня ми добряче посперечалися. Марічка образилася, і вони з Іваном пішли жити до її мами. Я так цьому зраділа! Але жити з мамою Марічки їм дуже не подобається: мама змушує дочку, і прибирати, і їсти готувати. А вона лінується все це робити.

Дуже їй тепер не подобається, що вона з Іваном живе у маленькій двокімнатній квартирі зі своєю мамою, а я та мама – живемо у розкішній трикімнатній квартирі. Ось вони нещодавно до нас у гості прийшли, а Марічка й каже:

– А що ваш тато не може і нам хорошу квартиру купити?

– Не може! Він не мільйонер, а простий моряк! А може, ви цю квартиру продасте, і кожному купимо по окремій однокімнатній квартирі?

– Ні! Наша квартира не продається!

– А чому ти не виходиш заміж? Переїхала б жити до чоловіка. Адже так і має бути: дружина має переїжджати до чоловіка жити!

– А це вже не твоя справа! Беріть квартиру в іпотеку!

Загалом, Марічка хоче жити з моєю мамою у нашій квартирі. Але якби мене там не було, а наша мама і їсти б готувала, і прибирала всю квартиру. Ну і мудра ж ця Марічка.

Ну нічого! Я свою маму ображати не дозволю. Хоче по-поганому – буде по-поганому. Подивимося, хто міцніший, сильніший і винахідливіший!

А ви що скажете з цієї ситуації?

Фото ілюстративне