fbpx
життєві історії
Того дня ми мали зустрітися з одногрупниками, але Влад пішов один. Я з самого ранку погано почувалася, і лише коли глянула на календар, зрозуміла, що скоріш за все, я при надії. Я рахувала хвилини до приходу коханого, а потім випадково заглянула у інстаграм. Тепер я не знаю що робити. Я ще доволі юна, і ставати мамою не входило в мої плани

Того дня ми мали зустрітися з одногрупниками, але Влад пішов один. Я з самого ранку погано почувалася, і лише коли глянула на календар, зрозуміла, що скоріш за все, я при надії. Я рахувала хвилини до приходу коханого, а потім випадково заглянула у інстаграм. Тепер я не знаю що робити. Я ще доволі юна, і ставати мамою не входило в мої плани.

Життя так склалося, але що я можу зробити?

Живу я в невеличкому місті, хоча сильно вийти немає куди.

Я одна дитина в сім’ї, мама Марина Ігорівна, тато Григорій Степанович. Вони довго не могли мати дітей. Багато молилися, їздили на прощі і все ж таки Господь подарував їм дитину, тобто мене.

Через ускладнення через вік, і загалом, стан здоров’я, моя мама не змогла більше подарувати татові дитину.

Тож всю свою любов і увагу батьки приділяли тільки мені. Я завжди мала все, що хотіла. Мені часто дарували подарунки і загалом, дитинство було просто пречудове.

Я закінчила школу, вступила в університет на контракт.

Там і починається моя історія кохання. В моїй групі попався просто неймовірної краси хлопець, Владислав, або просто Влад. Він був просто ідеалом для мене.

Високий, темноволосий, накачаний, веселий і дуже харизматичний.

Багатім дівчатам з нашої групи сподобався Влад, і я не стала включенням. Я закохалася просто по вуха…

Спочатку Влад не звертав ні на кого увагу, але пізніше він почав трішки фліртувати зі мною. Так все і зав’язалося. Ми почали проводити більше часу разом, ходили після пар в кафе, чи в парк.

Ми багато про що говорили, сміялися, жартували.

Влад здавався мені просто неймовірним.

Особливо приємним було іти за ручку з ним на пари. Не озброєним оком було помітно, що одногрупниці мені дуже заздрили.

Так продовжувалося весь перший курс…

За цей період, я просто неймовірно покохала цього хлопця, окрім нього мені більше ніхто не був потрібен.

На канікулах ми часто бачилися і загалом літо було дуже веселе, напевно найкраще за все моє життя.

А коли почалося навчання, ми вирішили орендувати квартиру, батьки хоч і не зразу, але погодили. Все-таки вони все зроблять для своєї єдиної доньки.

Разом жити було просто чудово, ще краще було через те, що помешкання ми вибрали не далеко від корпусу і могли йти на пари пішки…

Звісно, перші дні були доволі хвилюючі, але Влад мене приємно здивував.

В побуті він просто ідеальний. Хлопець робив мені каву в ліжко, після себе все прибирав, і мив посуд. До того ж, він був романтик і часто на вечір купував квіти, робив вечерю власноруч.

Іноді я навіть думала, в чому ж підстава, ну ж не може бути все так добре. Але чогось підозрілого не могла помітити.

Єдине, що Влад часто ходив на тренування в зал, іноді навіть на вечір, хоча я йому вірила і зовсім за це не хвилювалася

Життя було прекрасне, до одного місяця…

Ми з Владом і групою мали іти на зустріч, але мені різко стало погано. Я подумала, що отруїлася.

На ранок мого хлопця ще не було. А мене все одно трішки нудило… Подивившись на календар, я все зрозуміла. Того дня я пішла в аптеку і дізналася… що чекаю дитину.

Читайте також: Та я до лінійки в школі готувалася, і сама вишиванку одягла і сину дала. Все, як годиться. Після урочистості якось повертаю голову, а там Катька стоїть. Ну чесно, мені б було соромно. Сама, як на дискотеку зібралась, і дочку так вирядила. Певно, правду люди кажуть, що її Олег покинув, бо дитина менша не його. А вона ж тепер вільна і у “пошуку” нового кавалера. Не боїться людина Бога!

Я вже готувалася ощасливити мого хлопця, але коли зайшла в інстаграм побачила, що на вчорашній зустрічі Влад ніжно обіймається і не тільки, з якоюсь дівчиною. Ці кадри просто застрягли в мене в голові.

Я не знаю, що робити. Дізналася, що мій хлопець цілувався з іншою в іншій ситуації, я б просто його покинула, але зараз він є батьком моєї дитини.

Я не знаю, чи варто йому щось казати? Я не знаю чи впораюсь з дитиною одна, адже я ще дуже молода і це не виходило в мої плани.

Що мені тепер робити?

Автор – “АанГа”

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page