fbpx
життєві історії
Того дня ми всією сім’єю пішли в супермаркет, що знаходиться навпроти нашого будинку. Я кладу в корзину лише продукти з “оранжевим” цінником, тобто ті, які йдуть по знижці. Ромчик захотів “кіндер”, але ми пояснили сину, що зараз не маємо змоги його купити. І тут дивина. Телефонує Ольга Вадимівна, і каже, що якась сусідка порадила якісь вітамінки. – Синок, зараз осінь, такі препарати треба вживати. Піди в аптеку, купи, і привези мені негайно

Ми з Дмитром у шлюбі вже десять років, є в нас син, Ромчику вісім років. І весь цей час я отримую “на горіхи” від своєї свекрухи.

Річ у тому, що свекруха моя справжнісінька егоїстка. Її не хвилює ніхто і ніщо, окрім себе коханої. Вона домогосподарка, ніколи не працювала — усі роки утримував її чоловік. Ольга Вадимівна тому була рада. Ну а чоловік мій, її син, завжди потребував материнського тепла і любові, якого ніколи і не отримував. І навіть зараз будучи дорослим чоловіком, Дмитро настільки прагне любові та уваги матері, що готовий хоч на місяць злітати, щоб зробити мамі добре і щоб вона його похвалила.

Від цього погано нам з Романом. Сидимо на пікніку з сім’єю, телефонує йому мама, що має поганий настрій, голова болить і ось чоловік нас покинув, їде до мами. І так було неодноразово. Щоразу, коли ми проводимо час утрьох, телефонує Ольга Вадимівна і повідомляє, що щось їй треба, їй погано.

А ще одного разу була така ситуація. До зарплати залишався десь тиждень. Грошей було обмаль, лише на “молоко та хліб”, тому економили, як тільки могли. Ми всією сім’єю пішли в супермаркет, що знаходиться навпроти нашого будинку. Я кладу в корзину лише продукти з “оранжевим” цінником, тобто ті продукти, які йдуть по знижці. Ромчик захотів “кіндер”, але ми пояснили сину, що зараз не маємо змоги його купити. І тут дивина. Телефонує Ольга Вадимівна Дмитру, і каже, що якась сусідка порадила якісь вітамінки.

– Синок, зараз осінь, такі препарати треба вживати. Піди в аптеку, купи, і привези мені негайно.

І що ви думаєте? Дмитро практично за останні наші гроші купив і завіс матері. В мене забракло слів. То сину “шоколадку” він не купив, а мамі – аж бігом…

Рік тому пішов з життя свекор і Ольга Вадимівна залишилася без фінансування. І ось почалося… На роботу свекруха йти не хоче, та й тим більше вона не має жодного року досвіду роботи. А йти на вокзал мити убиральні вона не піде. Тому щомісяця телефонує Дмитру та випрошує гроші.

Почав уже “занепадати” наш бюджет. Через Ольгу Вадимівну доводиться мені обмежувати себе та дитину. Дмитро і чути мене не хоче. Йому головне, щоб мати була задоволена. Моя сім’я просто розвалюється. Що мені робити – не знаю.

Може хтось був у схожій ситуації? Що робити? Допоможіть порадою!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!