fbpx
життєві історії
Того дня я пішла до сусіда, щоб той світильник прикрутив, але це не його рук справа. Виручила дружина Руслана! В неї золоті руки! Те, що має робити чоловік – вона сама робить! Вміє все: і на городі сапає, з будовою чоловіку допомагає, а якщо треба – то розетку поміняє, карніз прикрутить, стелю перебілить! Не витримала одного разу і запитала: “Руслано, а навіщо тобі чоловік? Все робиш сама!” А вона мені: “Знаєте, та, мабуть, для краси!” Йой, та я б такого чоловіка і дарма не хотіла! Розсмішила тоді – “для краси!”

Ніколи б не подумала, що можна так жити з чоловіком. У моєї сусідки Руслани троє діточок шкільного віку, а її чоловік Ігор має сезонну роботу. Зате Руслана працює, як бджілка, на двох роботах.

Приходжу одного разу до них, хотіла попросити, щоб Ігор у підвалі допоміг полички зробити, живу сама, мої діти рідко приїжджають.

– Руслано, – питаю, – а де ж твій Ігор? Хочу його дещо попросити.

– Його, цьоцю Лесю, краще не рухайте, щось голова болить, приліг!

– Не сміши мене, Руслано, як то білий день надворі, а він спить у тебе.

– Чоловіка треба шанувати, – відповідає.

– Навіщо він тобі такий здався?

Руслана завжди була розумною, “згладжувала кути”, щоб було без суперечок.

А мені, як сусідці, видно, що важко їй без чоловічої допомоги. От, наприклад, одного разу я хотіла, щоб Ігор прикрутив світильник, але цього він не вміє зробити.

Прийшла Руслана і зробила! У неї золоті руки! Те, що має робити чоловік – вона робить сама!

Вміє робити усе: і на городі сапає, з будовою чоловіку допомагає, а якщо починає якийсь ремонт – то розетку поміняє, карніз прикрутить, стелю перебілить!

Не витримала одного разу і запитала: “Руслано, а навіщо тобі чоловік? Все робиш сама!”

А вона мені: “Знаєте, та, мабуть, для краси!”

Йой, та я б такого чоловіка і дарма не хотіла! Розсмішила тоді “для краси.”

Що вона в ньому знайшла? Поки Руслана білила літню кухню – Ігор ходив по садочку і сливки збирав, казав, що дітям.

Бідна вона- привикла, на двох роботах працювати.

Приїде, бувало, з нічної зміни, хоче прилягти. Питаю: “Може, щось їсти вам принести, діти вже зголодніли”. “Цьоцю Лесю, якщо маєте щось свіженьке, то будемо раді!”

Читайте також: Пішла я до матері своєї сусідки Гальки, попросити продати яйця, оскільки вона тримає курей, а тоді була неділя і магазини закриті. Ось ми і сіли поговорили, добра вона душа, в пів ціни яйця віддала. Говорили ми говорили, аж тут вона зізналася, що її Галечці, якась бабця з іншого села, переписала дім. Бо бачте, ніхто з родичів не хоче туди їздити і бабку доглядати. Я додому йшла сама не своя. Це ж яка несправедливість!

Отак і живемо по-сусідству! Дуже часто Ігор лінується допомагати дружині. Через вікно бачу все як є. Не хочу втручатись, та чи довго ще зможе Руслана з ним жити?

Невже, заради дітей так буде на все очі закривати?

Автор – Наталя У.

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page