fbpx
життєві історії
Того дня я проходила через парк, аж тут дивлюся, наша невісточка Таня, з якимось молодиком на лавочці сидить, розмовляє. Я вирішила відкласти всі свої справи і простежити за ними, та коли вже дійшло до обіймів і поцілунків, то я вже не втрималась і побігла до них, щоб сказати, що застукала їх на гарячому. Ну де я знала, що все так закінчиться. До сьогодні згадуємо цю ситуацію!

Всі зазвичай жаліються на своїх невісток, а я хочу похвалитись, яка чудова невісточка дісталась мені. З чоловіком ми живемо у селі, виховали сина і дочку.

Дочка наша вдало вийшла заміж, живе, як справжня пані, чоловік у неї бізнесмен, виховує двох моїх чудових внучок, яких я дуже люблю.

А синочок мій одружився на дівчині з квартирою. Ми з чоловіком аж ніяк не думали, що на старості літ залишимось жити самі, маємо величезний будинок який потребує догляду, сад і трошки грядок, ну а як в селі без цього.

Дочка до нас любить приїжджати тільки в гості, на свята або при неділі. Та завжди немає часу, цілими днями працює, тай сама має величезний будинок.

А ось невісточка моя така шустра дитина, як тільки в неї вихідний, то вона мчить в село, щось мені на грядках допоможе, в будинку порядки наведе. Вдвох ми щось смачненьке напечемо, тай моє серце радіє, адже біля неї я почуваюсь, ще потрібною, та й не так вже самотньо.

Та цього місяця, ми з чоловіком були запрошені до сусідів на весілля, так моя невістка організувала мені справжній салон краси, поїхала зі мною на базар, допомогла вибрати нарядний одяг, ще й чоловіку ми модну сорочку прикупили без комірця. Але то я вже компліментів на весіллі назбирала.

Якось в нас рік назад з невісткою була така кумедна історія. Тоді поїхала я до міста по справах, якось я проходила через парк, аж тут дивлюся наша Таня, так звати нашу невістку, з якимось молодиком на лавочці сидить розмовляє.

Я вирішила відкласти всі свої справи і простежити за ними, та коли вже дійшло до обіймів і поцілунків то я вже не втрималась і побігла до них, щоб сказати що застукала їх на гарячому.

Читайте також: Того дня прийшла звістка, що мій чоловік вважається безвісти зниклим. Та замість слів підтримки від його рідного брата я почула: “Ти думаєш лиш про його квартиру. Ти нічого не зробила для його пошуків, а ми зробили пост у фейсбуці. “Я, яка звернулась до усіх можливих інстанцій, написала мільйон заяв, здала днк і тд. Підозрюю, що він “випре” мене з цієї квартири

Та цим юнаком і виявився мій син, ох ми і насміялись тоді, та що там доді, ми ще досі зі сміхом згадуємо цю історію. Тетяна і моя дочка, як дві сестрички, постійно на зв’язку.

Мабуть найбільше щастя для батьків, це бачити щасливими своїх дітей, а наші ще й щасливими роблять нас, своєю увагою.

Я кожній свекрусі зичу такої невісточка, як у мене. Нехай в вашому житті завжди буде місце для щастя.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page