fbpx
Шоу-бізнес
Тоня Матвієнко показала повернення додому і зустріч з мамою: дуже тепло і зворушливо. Пані Ніна не стримувала сліз, адже поява доньки стала для неї повною несподіванкою – відео: “Передивилась три рази, реву і від радості за Вас, і від болю”

Тоня Матвієнко показала повернення додому і зустріч з мамою: дуже тепло і зворушливо. Пані Ніна не стримувала сліз, адже поява доньки стала для неї повною несподіванкою!

Українська співачка Тоня Матвієнко 4 серпня опублікувала в Instagram ролик, знятий під час її несподіваної появи в будинку матері, української співачки Ніни Матвієнко, після повернення в Україну з Великобританії.

“Зустріч із мамою”, – підписала відео Тоня Матвієнко.

У короткому відео показано, як співачка зі своєю молодшою ​​донькою Ніною йдуть повз будинок, а потім піднімаються сходами.

У цей момент людина з камерою відчинила вхідні двері і попросила Ніну Матвієнко підійти до дверей.

Співачка з’явилася на порозі у бірюзовому сарафані – на момент зйомки вона була на кухні. Побачивши дочку та онуку, Ніна Матвієнко розплакалася.

Раніше Тоня Матвієнко говорила, що хотіла зробити матері сюрприз, але її не було вдома.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

“Довели до сліз!”

Божечки,Тоню,плачу разом з вами!”

“Так зворушливо. Як добре, коли рідні разом. Швидкої нам перемоги, і щоб ніколи війна не розлучала рідних.”

“Передивилась три рази, реву і від радості за Вас, і від болю, що людям зараз такі випробування… Ви неймовірні! Довгії літа МАМІ, нехай Ваша родинна ще багато-багато десятиріч буде разом, і у своїй вільній, мирній, квітучій Україні”, – написали фоловери.

Нагадаємо, до російського вторгнення Тоня Матвієнко зі своєю родиною проживала у будинку матері. Після нападу РФ на Україну співачка разом із дочками переїхала до Португалії, а потім до Великобританії. Ніна Матвієнко у цей час залишалася в Україні.

Чоловік артистки, український співак Арсен Мірзоян залишився в Україні та займається волонтерською діяльністю.

І ось нарешті 3 серпня Тоня Матвієнко повідомила, що повернулася до України.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page