fbpx
Шоу-бізнес
Тоня Матвієнко розставила всі крапки у чутках про їх розлучення з Мірзояном: “Я навіть уявити не могла, що щось подібне може бути цікавим комусь під час війни”

Тоня Матвієнко розставила всі крапки у чутках про їх розлучення з Мірзояном: “Я навіть уявити не могла, що щось подібне може бути цікавим комусь під час війни”

Шанувальники зіркової пари Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна сильно хвилюються за подружжя, оскільки ходили чутки про їх розлучення. Але нещодавно для шанувальників з’явилися позитивні новини. Українська співачка Тоня Матвієнко зізналася про те, як складаються її стосунки з чоловіком Арсеном Мірзояном у розлуці.

Тоня прокоментувала чутки про розлучення з чоловіком і зізналася, як їм вдається підтримувати зв’язок.

“Думаю, пам’ятайте, у квітні нас навіть встигли розлучити. Чутки про розлучення поширилися масово. Я навіть уявити не могла, що щось подібне може бути цікавим комусь під час війни. Запевняю, у нас все гаразд! 15 червня у нас була п’ята річниця весілля. Арсен за традицією купив квіти, поставив у нашій кімнаті та надіслав фото букета. Ось так за допомогою фото чи відеозв’язку підтримуємо стосунки, як і більшість сімей, на жаль.

Звичайно, дуже сумуємо один за одним. За час війни бачилися двічі у Німеччині. Арсен тоді гнав машини з Європи для воїнів та спланував свій маршрут через Магдебург. Коли зустрілися, ми з Ніною не стримували емоцій. Цей час ми провели утрьох, гуляючи містом, як за часів мирної України, — поділилася Тоня.

На даний час Тоня з донечкою Ніною живе у Великій Британії. Її мама у Німеччині, а старша донька Уляна на якийсь час повернулася до України.

Все буде Україна!

Фото – скріншот з відео