fbpx
Суспільство
ТОП-7 жіночих секретів: як стати мaгнiтoм для чоловіків

Напевно вам неодноразово зустрічалися в житті жінки, які, не володіючи якими-небудь особливими параметрами, виробляли дивовижне враження на чоловіків. З чим це пов’язано? Чи не з магією?

Чи можна стати такою жінкою, не маючи зовнішніх даних моделі? Цілком. І зараз ми докладно розглянемо кілька секретів, які допомагають жінкам виглядати особливими в очах оточуючих їх чоловіків.

1. Прийняти свою неідеальну зовнішність

Більшість жінок наївно вважають, що будь у них гpyди на пару розмірів більше або ніс злегка коротше, вони б неодмінно зірвали куш у вигляді натовпу захоплюються шанувальників. Можна з упевненістю сказати, що цього не станеться.

Чоловіків завжди привертають жінки, які люблять себе, незалежно від своїх особливостей зовнішності. Забавно, але чоловіки відразу відчувають жіночу невпевненість в собі.

2. Триматися впевнено

Жіноча привабливість нерідко прямо залежить від того, як жінка себе подає в суспільстві. Постава, хода, погляд, жести – все ці моменти повинні бути відточені і доведені до досконалості.

Не можна залишатися привабливою, маючи ходу пінгвіна і погляд з-під лоба. Ці, на перший погляд, дрібниці завжди повинні бути під контролем у кожної поважаючої себе жінки.

Читайте також: 11 ЗГУБНИХ ЗВИЧОК, ЯКІ ЗМYШYЮТЬ ВАС СТАРІТИ НА ОЧАХ

3. Бути оптимістично налаштованo

До яких жінкам найчастіше відчувають тяжіння чоловіки? Правильно! До тих, які не схильні впадати в зневіру, перебільшувати і хандрити з приводу і без. Чоловіки люблять усміхнених і оптимістичних жінок, це факт.

Тому, якщо ви звикли використовувати чоловіків в якості жилетки для ниття, доведеться серйозно попрацювати над цією особливістю. Чоловікам потрібний позитив і світлий погляд у майбутнє.

4. Вчитися довіряти чоловікам

На жаль, все частіше жінки, що зіткнулися в житті з зрадою, продовжують бачити погане у вчинках і очах навіть позитивних чоловіків. Головне усвідомити, негативний досвід – це не привід закривати своє серце від сторонніх і насторожено ставитися до будь-якого зустрів на своєму шляху чоловікові.

Будьте відкриті, але не наївні. Приймайте увагу і компліменти від чоловіків, будьте співчутливі в їхніх життях і зацікавлені їх справами. Відкриті і довірливі жінки завжди залишаються привабливими для протилежної статі.

5. Розслабитися, жити без нічого

Уміння жити без зайвих переживань – це ще один спосіб підвищити свою жіночу привабливість. Чоловіки звикли, що жінки в більшості своїй надто зациклені на своїх проблемах, які найчастіше самі ж собі і створюють.

От скажіть, якому чоловікові сподобається постійно “варитися” в нескінченному потоці жіночих надуманих проблем? Станьте простіше, ловите хвилю легкості і пливіть за течією, як ніби насущні проблеми жодним чином вас не стосуються.

Така легкість і розслабленість допоможе вам виділитися на тлі інших стурбованих своїми справами жінок.

6. Бути закоханою в своє захоплення

Так-так, звучить дивно, але стати привабливою для чоловіків легко можна, якщо закохатися в те, чим ви займаєтеся із задоволенням. Це може бути як робота, так і хобі.

Не важливо, чим ви займаєтеся, головне, щоб оточуючі вас шанувальники бачили, що ваші очі горять і вас розпирає від задоволення. Захоплені люди завжди привабливі для представників протилежної статі.

7. Сіяти добро

Якщо крім захопленості, впевненості в собі і оптимістичного настрою в вас буде присутній і бажання робити добрі справи, то це якість в рази посилить вашу жіночу привабливість.

Немає нічого приємнішого для чоловіків, ніж усвідомлювати, що поруч з тобою з’явилася людина, яка щиро і безоплатно готовий прийти до тебе на допомогу і зробити твоє життя хоча б трохи яскравіше і наcиченою.

Джерело.

facebook