fbpx
Breaking News
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
“Навчишся готувати ЖУРЕК, як моя мама – тоді і оженюся на тобі!” – сказав мені колись мій коханий. Що ж, довелося навчитися! Варю вже 20 років! Рецепт  – той самий львівський журек, якого навчила мене мама-свекруха. Приготувати його – справжнє мистецтво, але воно того варте!
Бог посилає вам труднощі не для того, щоб ви опускали руки. А для того, щоб ви стали тими, ким повинні стати
Молитва, яка завжди на моїх вустах, коли хворіють діточки. Вірте у силу молитви, і все у вас буде добре!
Все у нас йде до того, що буде весілля. І я розумію, що ми не зможемо відсвяткувати все нормально, тому що сватання я не хочу робити і на весіллі, щоб вона мені хустку на голову зав’язувала, і благословення давала я теж не хочу. Мене навіть зараз трясе від злості і ненависті до неї, лукава така вона
Суспільство
– Тьотя Люба, почастуєте хлібцем, – почула я

Батьків я знала давно, ще з інститутських часів. Ірка, його мама, була найкрасивішою дівчиною на нашому курсі, багато за нею хлопців залицятись, а вибрала вона самого скромного Сашку.

Як закінчили, пішли працювати: він – інженером на авіаційний завод, вона залишилася викладати в інституті. Підкоп грошей, зіграли весілля. Взагалі то жили не погано, але в найманій квартирі, тому з дітьми не поспішали.

Невдовзі не стало Іркіної бабусі, онуки вона залишила свою трикімнатну квартиру, так пара переїхала в наш будинок.

Наші двері були навпроти, часто то я, то Іра забігали один до одного. Потім ми почали дружити сім’ями. Тут Іра завагітніла і народила здорового здорованя-хлопчиська. Малюка назвали Юрою, в честь діда.

Замість того, щоб радіти довгоочікуваного сина, Сашка зібрав речі і пішов з сім’ї. Я звичайно в чужі справи не лізла, але чоловік якось заїкнувся, що інша у нього з’явилася, молода дівчина, ось він і пішов.

Залишилася Ірка з маленьким малюком на руках. Юра був неспокійний, крикливий, важко було спочатку їй з ним. Після роботи я забігала, побавити, де обід приготувати, погладити пелюшки.

– Ну що ти Люба, своїх справ немає чи що? – питала сусідка.

– Ти лягай відпочинь, поки Юра спить, він в дзеркало подивись, синці на підлогу особи від недосипу.

Так і жили, малюк підростав, я дивилася на щасливі Ірчині очі, і раділа про себе, у нас з чоловіком дітей не було, після двох невдалих вагітностей, мені заборонили народжувати, інакше все могло б закінчиться плачевно для мене.

Юркові було два, коли Іра раптом не з того ні з всього почала випивати.

Читайте також: ОСЬ ЩО ЗНАЧИТЬ ДОЛЯ! — ПІШЛА ВЛАШТОВУВАТИСЯ НА РОБОТУ, А ЗАМІСТЬ ЦЬОГО ЗНАЙШЛА ДОЧКУ

Спочатку трохи, потім по наростаючій, бувало йшла в довгі загули.

Хлопчика в такі дні я забирала собі.

– Що знову? – питав чоловік, приходячи після роботи і бачачи дитини у нас.

– Ну Юра давай збирайся, погода чудова, пішли м’яч поганяємо на майданчику.

Андрій завжди мріяв про сина, тому спілкування з сусідським хлопчиком для нього було завжди в радість. У вихідні він забирав хлопчика в парк, кататися на атракціонах, є піцу. Куди тільки вони не їздили: в планетарій, дитячий ляльковий театр, на концерти і виставки.

Одного разу Юрка назвав чоловіка татом.

Той від щастя навіть розплакався, але поправив – дядько Андрій.

В ту ніч я практично не спала. Перевертаючись, в голову лізли які думки. Остаточно прокинувшись від напівдрімоти, я зрозуміла в чому справа. За стінкою у Іри плакав Юра, його голос я не могла ні з яким іншим переплутати!

Я швидко одяглася, подивилася на годинник, було п’ятій ранку.

– Що то сталося у Ірки напевно, піду сходжу, дізнаюся.

Двері були відчинені, побачивши мене, Юра кинувся з телефоном напереваги.

– Тьотя Люба, мамі погано, допоможіть викликати лікаря.

Дозвонившсь до швидкої, кинулася з кімнати до Іри, вона, вся бліда лежала на ліжку, важко дихаючи.

– Люба, дякую, що прийшла.

– Зараз приїде лікар, Іро, потерпи, все буде добре. Юру поки відправлю до Андрія.

Швидка забрала сусідку в лікарню, потрібно повне обстеження і спостереження.

За хлопчиком зголосилася дивитися далека родичка Іри, але робила вона це крізь пальці, практично нічого не купувала з продуктів, готувала хіба що кашу з ранку і омлет ввечері.

– Тьоть Люб, почастуєте хлібцем, – почула я, обертаюся – Юрка варто.

– Привіт Юра, підемо до мене зайдеш, я тобі борщ свіжий наллю, пиріжками пригощу.

Уже вдома нагодувавши хлопчика, дізналася, що жінка та другий день не з’являється вдома. Холодильник порожній. Лише трохи сухарів і черствий хліб – ось і все продуктові запаси.

– Так не можна, треба щось робити, – сказала я чоловікові ввечері.

– Давай поки до себе візьмемо хлопця, а час покаже, що далі буде.

Так і зробили.

Іра пролежала в лікарні місяць, потім її відправили до обласного центру на операцію. У підсумку, серце не витримало, не стало Юривої мами.

– Не можна було їй пити, – сказав чоловік – я Сашка бачив, питав забере він сина.

– І що відповів?

– Ні, у них своїх двоє, та й дружина проти чужої дитини.

– Як же так, син адже рідний. Андрій, а нам дозволять його усиновити, як ти думаєш?

– Давай завтра і дізнаємося!

З того часу пройшло кілька років, ми з чоловіком усиновили хлопчика. Довго довелося бігати по інстанціях, але кінцевий результат коштував наших зусиль.

У нас тепер чудова, дружна сім’я! Цього року Юра пішов в перший клас. А тепер ще одна новина – я все таки завагітніла, через місяць на світло з’явитися довгоочікувана донечка, вірю, що все пройде добре, інакше ну ніяк не можна!

Джерело.

Related Post

facebook