fbpx
Цікаве
Третій період Ретроградності, що починається 9 вересня: що це за явище, та як варто поводитись в ці дні, щоб не накликати на себе халепу

Третій період Ретроградності, що починається 9 вересня: що це за явище, та як варто поводитись в ці дні, щоб не накликати на себе халепу.

Ретроградний Меркурій 2022 року очікується чотири рази. Найближчий, третій період ретроградності планети розпочнеться вже дуже скоро, а саме 9 вересня та триватиме до 2 жовтня.

Доведено, що ретроградний Меркурій загрожує різними неприємностями, пов’язаними з освітою, торгівлею, фінансами та обміном інформацією. Чого не рекомендують астрологи, щоб уникнути проблем.

Що таке ретроградний Меркурій

Ретроградний Меркурій – це явище, за якого для спостерігачів із Землі створюється своєрідна оптична ілюзія. У результаті здається, ніби небесне тіло рухається в зворотному напрямку.

2022 року періоди ретроградності Меркурія випали на 14 січня – 3 лютого, 10 травня – 2 червня, 9 вересня – 2 жовтня та 29 грудня – 18 січня 2023 року.

Чим небезпечний ретроградний Меркурій

Меркурій з погляду астрології відповідає за такі сфери життя, як торгівля, фінанси, освіта, кар’єра, обмін інформацією.

При його ретроградному положенні відповідні процеси можуть сповільнюватися, ускладнюватись або навіть руйнуватися.

Що можна робити, коли Меркурій ретроградний

У період ретроградного Меркурія корисно завершувати розпочате, зустрічатися зі старими знайомими, наводити лад у домі та справах, позбавлятися від мотлоху, медитувати, займатися очищенням організму, спортом, сідати на дієту.

Також рекомендується читати та навчатися, завершувати навчальні курси.

Що астрологи не радять робити під час ретроградного Меркурія

“Не робіть важливих рухів, коли Меркурій ретроградний, – радить астрологиня.

В цей час важко отримати рішення від інших людей, а навіть, якщо вони дадуть вам згоду на щось у цей час, то їх рішення може змінитися одразу після того, як Меркурій змінить напрям свого руху”.

Короткі поради, що варто відкласти, поки Меркурій ретроградний:

Усе, що стосується комунікацій, краще не починати в цей період. Наприклад, запуск нової рекламної кампанії чи випуск нового журналу.

Також ретроградний період – не найкращий час для підписання нових контрактів.

Те саме стосується усних домовленостей. І справа не в тому, що люди, з якими ви маєте справу, двоякі. Просто навіть вони не можуть передбачити, якими будуть умови потім.

Не плануйте пластичних операцій.

Звісно, це не стосується операцій, які не можна відкласти, але випадки з пластичною хірургією краще перенести на інший період.

Оскільки пошта – це також частина комунікації, будьте дуже обережні з відправкою важливих документів.

В цей період існують дуже великі збої в розумінні людей один одного.

Тож, коли ваш клієнт миттєво змінює напрямок проєкту, не бійтеся резюмувати те, що він сказав, ще раз.

Робіть усе можливе, щоби переконатися у тому, що ви вірно розумієте один одного.

Періоди ретроградного Меркурія відомі тим, що відбуваються збої в роботі комп’ютерів, побутової техніки та інших електронних гаджетів.

Тому зробіть резервну копію інформації до того, як настане період ретроградного Меркурія.

Меркурій також керує торгівлею та комерцією, тому період, коли ця планета в ретроградному стані, не найкращий час для важливої купівлі чи продажу квартири.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua