fbpx

Три причини, чому ви досі самотні

Кожна людина мріє знайти свою другу половинку, свою людину.

Але, на жаль, не всім у світі вдається таке чудо – знайти своє кохання і бути з ним усе життя. Чи то через розпорядження долі, чи то через нас самих. Сьогодні ми небесну канцелярію чіпати не будемо, а ось про особисті помилки поговоримо.

Якщо ви ніяк не можете побудувати успішні відносини, то, можливо, варто згадати висловлювання Кіану Рівз «Людиною, яка заважала мені бути щасливим, був я сам», і поміняти свій світогляд?

Якщо є така проблема і бажання щось змінити, тоді давайте розбиратися, що ж ви робите не так.

  • Ви не поважаєте та не любите себе

Те, наскільки оточуючі поважають і люблять вас, пропорційно тому, наскільки ви поважаєте та любите самі себе. Якщо ви дбаєте про себе фізично, емоційно, морально, духовно, інші також будуть так піклуватися про вас.

Не вірите? Спробуйте самі! Почніть займатися спортом, правильно харчуватися, ретельно стежити за своєю зовнішністю та своїм здоров’ям. Працюйте над собою та плануйте своє життя.

Спілкуйтеся з людьми заради свого власного задоволення, а не заради власних потреб. Будьте відкритими. Не бійтеся висловлювати та відстоювати свою думку, свої почуття. Діліться своїми емоціями просто так, не чекаючи чогось натомість.

  • У вас нереалістичні очікування

Деякі люди не можуть побудувати відносини, тому що чекають чогось від партнера, але не готові запропонувати нічого натомість. Запам’ятайте: в першу чергу ви повинні відповідати ідеалу свого обранця.

Якщо ви безпробудно п’єте та палите, працюєте на «сірій» роботі, безініціативні, не стежите за собою, не варто й очікувати, що до вас з небес спустяться Афродіта чи Аполлон.

Зрозумійте, що у кожного з нас є недоліки. І у тих, з ким ми зустрічаємося, теж. Це нормально.

Не намагайтеся знайти людину без недоліків. Шукайте того, чиї недоліки можна порівняти з вашими власними.

Навчіться приймати чужі негативні сторони і боріться зі своїми недосконалостями.

  • Ви не вмієте будувати близькі стосунки

Є люди, які на перший погляд хороші у всьому – розумні, цікаві, освічені, красиві, талановиті, успішні, активні, – але тим не менш самотні.

Вони періодично ходять на побачення і навіть зустрічаються з кимось, але довгострокові відносини побудувати не вдається. У таких випадках розгадка найчастіше криється в тому, що вони не розуміють, що таке близькість.

Читайте також: ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ФЕН БЕЗ ШКОДИ ДЛЯ ВОЛОССЯ

Для щасливих відносин необхідний глибокий емоційний зв’язок між партнерами.

Недостатньо просто цікаво проводити час разом, потрібно також уміти відкритися і відчути іншу людину.

Якщо ваша проблема саме в цьому, спробуйте переглянути свій погляд на відносини. Це не чергова сходинка в вашому списку справ або резюме. Відносини не можна виміряти об’єктивно, наприклад, в кількості цікавих діалогів або проведеного разом часу.

Навчіться приймати і усвідомлювати власні глибинні переживання, тому що без цього ви ніколи не зможете досягти рівня емоційної близькості з партнером, необхідного для успішних відносин.

Джерело.

You cannot copy content of this page