fbpx

Три секрети гармонійного життя: як жити, а не існувати

Будьте впевнені – змінити ситуацію набагато простіше, ніж ви думаєте, і це вам під силу.

Як наповнити життя сенсом, якщо вранці навіть не хочеться підніматися з ліжка? Буває, що ви прокидаєтеся і в голові з’являється питання: “Навіщо мені щось робити, кудись іти, мене нічого не надихає”? Будьте впевнені – змінити ситуацію набагато простіше, ніж ви думаєте, і це вам під силу!

Засновниця мережі центрів жіночого розвитку Світлана Керімова, експерт східних практик і психолог, поділиться з вами трьома інгредієнтами гармонійної, цілісної картини життя. Виявляється, в такі моменти досить задати собі три прості запитання: “Я відчувала? Я надихала і надихалася? Я дізналася щось нове?”

Перше для чого ви народилися – це відчувати!

Відчувати – це усвідомлено проживати кожну мить життя і кожну свою дію: відчувати запахи, смакувати смаки, бачити красу, проживати дотику, чути музику, отримувати задоволення, насолоджуватися кожним днем. Почніть робити все усвідомлено, і у вас з’явиться відчуття, що життя повне.

Ви прокидаєтеся вранці, і в першу чергу робите глибокий вдих, щоб наповнити енергією кожну клітинку свого тіла. Зосередьте свою увагу на вдиху, і ви вже надихніться.

Читайте  також: ЗИМОВІ ТРЕНДИ: ЯК ОДЯГНУТИСЯ МОДНО І СТИЛЬНО

Потім ви смачно потягуєтеся, смачно прасуєте себе, розтягуєтеся, закриваєте очі і дякуйте цей день, щоб співналаштуватися зі світом і увійти з ним в гармонію.

Потім ви йдете в душ: ви не просто миєтеся, а повільно, пестячи своє тіло, відчуваєте якість свого гелю, його запах, відчуваєте як вода стікає по вашій шкірі. Відчуваєте, як ви їх торкатися своєї шкіри, завдаючи крем. Кожен момент потрібно відчути.

Домашнє завдання: Зазвичай, протягом дня ви все робите на автоматі, а спробуйте хоча б 80% робити і відчувати задоволення, насолоду, відчувати те, що ви робите. Відчувати все: що ти робиш, що ти в рот кладеш, що ти бачиш, до чого торкаєшся, що ти чуєш.

Почни помічати красу. Відчуй до цієї краси хоч щось. Гарне – це завжди з дуже глибоким внутрішнім змістом. Тому, якщо ви побачили щось красиве, вам потрібно відчути глибокий внутрішній зміст цього. якщо ви звернули на це увагу, то ви трохи цим стали.

Жінка, яка вміє відчувати, створює відносини, в яких чоловік поруч теж починає відчувати і отримувати задоволення. Він стає ніжним, чуттєвим, він буде хотіти вас чіпати, нюхати, обіймати, цілувати, і у вас завжди буде тяжіння тіла до тіла.

Другий секрет і ще одне з ваших призначень – це любити.

Якщо ви людей любите, то ви їх не шкодуєте, ви надихаєте їх бути самими собою, бути сильними, вільними, самостійними і хочете, щоб вони були щасливі з вами або без вас, і вірите, що вони впораються.

Ти дивишся на свого чоловіка і розумієш, так, у нього є своє життя, дивишся на себе і розумієш – так, у мене є своє життя, і твоя задача – дозволити собі мати свою територію і свій план на життя, подивитися на нього і сказати : “Коханий, я хочу, щоб ти був щасливий, я хочу, щоб ти дозволив собі бути самим собою.

Яя іноді хочу від тебе чогось, але якщо ти відчуваєш, що це порушує всі твої кордону і робить тебе нещасним, які не дозволяй мені цього. Я хочу, щоб ти поруч зі мною був собою”.

І кожен раз його питати: “А ти що хочеш? А як ти вважаєш за потрібне це зробити? А ти куди хочеш піти або що з’їсти?” Віддайте йому право голосу. якщо ви дозволили собі бути собою, то ви повинні дозволити свою територію мати і своєму чоловікові, своїм дітям.

Так, у вас будуть моменти, коли потрібно буде домовитися, знайти компроміс, але вийде, що вам разом краще, ніж без один одного.

Домашнє завдання: напишіть ідеальну картину ваших сімейних традицій, ваш ідеальний сімейний уклад, ранок, день, вечір, тиждень, хто коли встає, що вранці робить.

Ви прописуєте то, як ви хочете, щоб у вас було, а потім дивіться, що кому можна передати – у кого які будуть обов’язки. якщо ви їх любите, ви організуєте життя всієї родини так, щоб вони могли жити так і без вас.

Як це відіб’ється на ваших стосунках? У вас будуть відносини, які називаються “жити душа в душу”, ви будете рідними людьми, обидва будете хотіти надихати один одного, бути сильними і вільними, і дійсно бажати один одному бути щасливими, незалежно від того чи будете ви разом чи ні.

Ваш чоловік рано чи пізно стане надихати вас бути сильною і вільною, буде поважати вашу територію, буде хотіти, щоб ви були самі собою. Ви будете більше довіряти один одному, дозволяти бути вільними, цілісними особистостями зі своєю думкою.

Третій елемент гармонійного життя – це розвиватися, бути цікавою самій собі.

Кожен день дізнаватися щось нове, знайомитися з новими людьми, спілкуватися, спробувати нове, піти новою дорогою, хоч щось нове. Ви повинні розвинутись.

Джерело.

You cannot copy content of this page