fbpx
життєві історії
Трішки грошенят підкинула мені мама, тому нам світила не наша Затока, а повноцінний відпочинок в Туреччині. Я вже подумки пакувала чемодани, як на екрані висвітлилось “Анастасія Миколаївна”. Від цієї розмови я нічого доброго не чекала. І ніби у воду дивилася!

Трішки грошенят підкинула мені мама, тому нам світила не наша Затока, а повноцінний відпочинок в Туреччині. Я вже подумки пакувала чемодани, як на екрані висвітлилось “Анастасія Миколаївна”. Від цієї розмови я нічого доброго не чекала. І ніби у воду дивилася!

Мене звати Наталя. Мені треба виговоритися, поділитися з кимось: так сильно мене дістала мама мого чоловіка. У мене вже просто сили немає мовчати.

Минулого року вона закотила величезну бурю і заявила, що вона дуже давно не була на морі і їй потрібно було обов’язково поїхати відпочити. Мій чоловік віддав їй половину своєї зарплати, щоб вона з’їздила на море. Анастасія Миколаївна пообіцяла, що як повернеться, то віддасть нам ці гроші. Але на море вона не поїхала і грошей нам не повернула.

Я тоді промовчала, хоч далось це мені не легко. Але цього року я сказала, що поїду обов’язково на море із нашим сином Лук’янчиком.

– А ти, Анатолію, можеш робити, як хочеш!

Свекруха постійно вимагала від свого сина Толіка, мого чоловіка, дорогі подарунки. То їй потрібно було терміново миючий пилосос, то нова мікрохвильова піч, то нова пральна машинка. Бажання моєї свекрухи просто не припинялися.

Ні, я не проти того, щоб Толік допомагав своїй мамі. Але річ у тому, що я отримую зарплату набагато більшу, ніж мій чоловік, і всю зарплату я приношу в сім’ю. А мій чоловік отримує набагато менше та ще й ділить свою і так невелику зарплату на нашу родину та свою маму. Хіба це нормально?

Цього року ми не могли поїхати разом на море, бо це було дуже дорого. Але нашому сину цей відпочинок дуже потрібен, самі лікарі радили. Ось я і вирішила обов’язково звозити його цього літа на море.

Моя мати дала нам грошей. Ось я вирішила, що ми зможемо поїхати тоді втрьох: я, наш син і чоловік.

Але про це дізналася Анастасія Миколаївна, і їй це зовсім не сподобалося. Вона заявила, що вона трохи додасть грошей і на море поїде вона та її улюблений син Анатолій.

– А ти зі своїм сином можеш добре відпочити у своєї мами на дачі! Адже Анатолій так працював важко увесь рік! Йому треба відпочити! А ви нормально відпочинете з Лук’янчиком і на дачі!

Мені стало так прикро. Виходить, що мені та моєму синові море не треба, ми з ним за рік не втомилися. А ось Толік втомився!

Я поділила гроші, які ми зібрали на відпочинок. Ту частину грошей, яку нам давала моя мама та свою половину грошей, я забрала собі, і ми з моїм сином спокійно поїхали на море.

Свекруха влаштувала із цього приводу величезну “бурю”. А я просто відключила телефон і ми поїхали. Ми чудово відпочили на морі.

А потім я відправила сина на дачу та запросила в гості свекруху для того, щоб поговорити з нею та зі своїм чоловіком серйозно.

Я сказала:

– А тепер послухайте мене! Значить так, Толіку, ти більше не даватимеш своїй мамі гроші! А ви, моя люба свекруха, більше не втручатиметеся в наше життя, і не вимагатимете гроші від Толіка! Забудьте про дорогі покупки та подарунки, які купував вам Толік. Цього більше не буде! Якщо вас щось не влаштовує, то тоді я просто розлучуся з Толіком. Мене таке життя не влаштовує! Я й так терпіла це довго – понад 12 років. Але більше я цього не терпітиму!

Мій чоловік мовчав, а свекруха почала закочувати очі. Я зрозуміла, що нічого не зміниться. Я зібрала речі свого чоловіка, і просто вигнала чоловіка та свекруху зі своєї квартири.

Після цього я подала на розлучення і нас дуже швидко розлучили. Толік платить аліменти на сина, але спілкуватись ні з ним, ні з його мамою я більше не хочу.

А мій чоловік незабаром одружився і я знаю, що нова дружина дає доброго прочухану Анастасії Миколаївні: вона забороняє їй втручатися в їхнє сімейне життя. Свекруха намагалася скаржитися мені на неї, але я її навіть чути не хочу.

– Я ж для вас була погана стільки років! Ось тепер спробуйте порозумітися зі своєю новою невісткою! А якщо ви не припините “гнати свою лінію”, то я про це їй розповім. Подивимося, як вона буде ставитися до вас після цього!

Потім я зустріла Ореста та вийшла за нього заміж. Орест чудово ладнає з моїм сином. Він чудово ставиться до мене і має чудові стосунки з моїми батьками.

Я дуже щаслива. А як живе мій чоловік і моя колишня свекруха мене зовсім не хвилює.

Я вважаю, що зробила правильно!

А що ви скажете з цього приводу?

Фото ілюстративне