fbpx
Молитва
Три мамині молитви за отримання благословення, а також за допомогою в зцілення і подальшого доброго здоров’я для своїх дітей

Молитовне звернення являє собою розмову з Господом і будь то своїми словами або ж відповідно до священного тексту, суть залишається та ж – ми кличемо до Всевишнього за отримання благословення, а також за допомогою в зцілення і подальшого доброго здоров’я для своїх дітей.

Також є і величезна кількість свідчень того як молитва при хворобі дитини, за здоров’я вимовлена ​​матір’ю здатна надавати воістину чудотворне дію, тому не варто ігнорувати такий потужний хист. Джерело

Цариця Небесна Діва Марія це перша в християнському світі матір і якщо в будинок прийшла біда і з собою принесла недугу улюбленого чада, то до неї можна звернутися за допомогою в одужанні і набуття міцного здоров’я дитини.

Молитва до Богородиці за здоров’я малюка обов’язково надасть свою дію в лікуванні хворого, змусить організм противитися захворювання, а також додасть сили дитині.

«Про Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і сохрани під покровом Твоїм моїх чад (імена), Усіх юнаків, отроковиць і немовлят, хрещених і безіменних і в утробі матері носяться.

Украй їх ризою Твого материнства, збережи їх в страху Божому і в слухняності батькам, умоли Господа мого і Сина Твого, нехай дасть їм корисне для спасіння їх.

Вручаю їх Материнському смотрению Твоєму, бо Ти єси Божественний Покров рабам Твоїм.

Матір Божа, введи мене у образ Твого небесного материнства. Вилікуй душевні і тілесні рани дітей моїх (імена), моїми гріхами нанесені. Вручаю дитино цілком Господеві моєму Ісусу Христу і Твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь».

З незапам’ятних часів віруючі люди при появі різних проблем зі здоров’ям зверталися за допомогою до Святого Миколая, так як ще за життя він був широко відомий як цілитель, наділений всеосяжної вірою.

Молитовне прохання до старця і донині допомагає позбавити дитя від дискомфорту, який заподіює йому тілесна хвороба.

«О, Святий Миколай Чудотворець. Припадаю до твоїх ніг і прошу про одужання хворої дитини. Пошли з небес диво і допоможи йому впоратися з тяжкою недугою.

Поклади перед Господом Богом за мої гріхи і попроси у нього великодушного і милосердного прощення. Нехай буде так. Амінь».

Святий був Лука наділений Божою силою лікування, даром прозорливості і чудотворення. А звертаючись до старця в молитовному проханні можна зцілити від різних хвороб не тільки дорослих, а й дітей.

Сильна молитва Святому Луці про лікування дитини:

«Про всеблаженний сповідниче, святителю отче наш Луко, великий угоднику Христовий. З розчуленням пріклоньше коліна сердець наших, і припадаючи до раки чесних і многоцелебних мощей твоїх, якоже чада батька молимо тебе ревно: почуй нас грішних і принеси молитву нашу до милостивого і людинолюбному Богу.

Йому ж ти нині в радості святих і з лики ангел предстоіші. Віруємо бо, яко ти любиш ни тою ж любов’ю бо нею вся ближніх полюбив, перебуваючи на землі.

Випроси у Христі Бога нашого, і утвердить чад Своїх в дусі правия віри і благочестя: пастирям щоб Він дав святу ревність і піклування про порятунок ввірених їм людей: право віруючою соблюдаті, слабкі і немощния в вірі укрепляті, неведующія наставляті, протівния облічат.

Всім нам подай дар коемуждо благопотребен, і вся яже до життя часу і до вічного спасіння корисна.

Градів наших твердження, землі плодоносити, від голоду, ні бурі порятунок. Скорботним розраду, недуга зцілення, заблукали на шлях істини повернення, батьком благословення, чадом в страсе Господньому виховання і навчення, сірим і убогим допомогу і заступництво.

Подай нам усім твоє архіпастирське благословення, і такий молитовне клопотання імущих, позбудемося від підступів лукавого і уникнемо усякої ворожнечі і негараздів, єресей і розколів.

Настави нас на шлях веде в селища праведних і молі про нас всесільнаго Бога, до вічного життя сподобилися з тобою безперестанно славити Единосущие і Нероздільну Трійцю, Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

Фото ілюстративне – gumoreska.in.ua

facebook