fbpx
життєві історії
Три місяці тому я одружився з жінкою, яка на 12 років старша, виховує двох дітей, а ще моя Ніна на групі. Ми щасливі, але всі мої рідні і знайомі косо на мене дивляться, вони вважають, що я зробив це, аби не служити, щоб сидіти вдома

Три місяці тому я дуже здивував друзів і засмутив батьків. Так їх розсердив, що вони навіть перестали зі мною спілкуватися. Сказали, що я їх зганьбив. А друзі посміюються і кажуть, що не чекали такого від мене.

А зараз ще й всі вважають, що я зробив це, аби не служити, не захищати Україну. Але вони не праві.

Справа у тому, що я одружився з жінкою, яка на 12 років старша, виховує двох дітей, а ще моя Ніна на групі.

Ми щасливі, але всі мої рідні і знайомі косо на мене дивляться, я вже пояснив, чому. Хоча ми з ніною зустрічалися вже два роки, просто ніхто не думав, що діло дійде до офіційного шлюбу, а батьки і старша сестра мене весь час відмовляли.

У мене вища освіта, працюю, сама себе забезпечую. У батьків грошей ніколи не просив, ще й їм допомагав. Вони пишалися таким сином, який досяг  усього сам, оскільки сім’я в нас ніколи не була багатою. Навіть можна сказати, бідною. Мама працює вихователем дитсадка, батько водієм. Їхніх зарплат ледве вистачало прожити. Підробляти вони, як інші батьки, а поміняти роботи не хотіли, але ж я їх не дорікав цим! Не ставив за приклад маму мого друга, яка зі звичайного інженера перевчилася на бухгалтера і досі працює в іноземній компанії. У мого друга завжди було те, про що я навіть мріяти не смів. Велосипед спортивний я собі сам купив, коли на першому курсі знайшов підробіток.

З дівчатами зустрічався, але робити серйозний кроку не поспішав. Але коли зустрів Ніну, одразу вирішив, що це моя майбутня дружина. Вона успішна людина, директор рекламного агентства і на 12 років старша за мене. Але не в грошах тут справа, я сам людина забезпечена і самодостатня – просто я покохав її з першого погляду.

Вона розлучена, дмає двох чудових дітей. Ми зустрічалися, а тепер розписалися і почали жити разом. Хотів познайомити її з батьками, але вони назвали її старою і сказали, що знатися з нею не бажають. Ніна, як я пояснив, має деякі особливості зі здоровям, але це непозначається на її житті. Єдине – вона більше не може народити дитину.

У цілому я щасливий, ми із дружиною завжди на одній хвилі. У нас завжди багато спільних тем, ми ділимося робочими моментами. Зі ровесницями я слухав тільки про пости в соціальних мережах, про подружок, які не вміють одягатися і відсталих від життя батьках. Нудно. Дружина не виглядає на свій вік, вона енергійна та впевнена в собі, не прагне накачувати губи силіконом та фарбувати брови у два пальці завтовшки. У Ніни чудові діти, з якими я швидко знайшов спільну мову.

Наше сімейне щастя затьмарює лиш ставлення моїх батьків і близьких до Ніни й до мене. Це мене дуже турбує та засмучує. Я з рідними спілкуюся, хоч і складно витримувати безпричинну неконструктивну критику на адресу дружини, яку вони, до речі, ніколи не бачили. Постійно кажуть, що одружись я з молодою дівчиною, як усі нормальні хлопці, вони вже онуків би няньчили.

Ну а друзі тепер переконані, що ми взяли шлюб, аби мене не мобілізували, адже дружина на групі.

Я, звичайно, хобів би і власних дітей, але змирився, оскільки не вважаю, що діти – єдиний та обов’язковий сенс життя. У мене є кохана жінка, і мені цього достатньо. Але хотілося б, щоб близькі мені люди приймали та поважали мій вибір. Слва Україні і миру нам усім.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.