fbpx
Цікаве
Три речі, які повинні бути у травні в кожному будинку, щоб вас супроводжували радість, удача і процвітання

Для кожного головне, щоб у сім’ї було благополуччя і щастя, алезалежить багатьох предметів, які є у будинок. Пропонуємо дізнатися, які три речі потрібно, щоб в наступаючому травні вас супроводжували радість, удача і процвітання.

Як би сучасно і багато не був би обставлений будинок, біда може прийти в будь-який момент і в будь-яку сім’ю. Вся справа в енергетиці. Захистити свій будинок від потоків темної енергії можна за допомогою оберегів і амулетів, які притягують удачу і щастя, проганяючи все погане, стаючи заслоном на шляху псування і негативу.

1. Срібло

Срібло володіє дивовижною здатністю очищати енергетику будинку. Саме з сріблом пов’язано багато різних прикмет, а також цього металу приписують величезну кількість властивостей, які допомагають захищати і навіть зцілювати людини.

У кожному будинку обов’язково має бути срібло у вигляді статуетки, столового приладу або прикраси. Причому не тільки в травні, але і в будь-якому іншому місяці.

Допомагає залучити здоров’я і щастя, позбавляє від поганих помислів і бажань. Бажано, щоб срібний оберіг розташовувався в центрі будинку – тоді його захист пошириться на більший радіус дії.

2. Мило

З милом також пов’язано багато прикмети, обряди і ритуали, але про них мало хто чув. Мило наділене магічними властивостями. Воно впливає на тонкому рівні: забирає негатив і змиває його разом з водою.

Причому чим густіше піна, тим краще енергетичне очищення. Але мило не тільки змиває негатив, воно здатне і залучати в життя різні блага: щастя, достаток, здоров’я, успіх.

3. Тарілочка з монетками

Залучити благополуччя і достаток в травні допоможе тарілочка з монетками. Монетки краще вибирати жовтого кольору. До них можна додати лавровий лист, щоб залучити успіх в кар’єрі, трохи крупи, щоб життя було ситого, або шматочок цукру, щоб горя не знати.

Як оберіг найкраще працює дерев’яна тарілочка. Якщо в будинку спокійно, панує любов і гармонія, вона буде вбирати позитивну енергію і з лишком її повертати. Якщо ж в родині часті скандали, бажано не підходити до оберегу в поганому настрої.

Краще щоб тарілку активувала жінка. Для цього потрібно змочити чисту тканину святою водою і протерти тарілочку круговими рухами. На ніч засипати в неї символічні предмети і попросити захисту.

Важливо вірити, що ця річ має силу і притягне до вас благополуччя. Сила стародавніх оберегів допоможе вам залучити успіх і щастя, а також убезпечити свій будинок і свою сім’ю від зовнішнього негативу і зла недоброзичливців.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page