fbpx
життєві історії
Три роки тому ми жили в Києві, і я, і дружина добре заробляли. Планували брати кредит, щоб купити землю і будувати будинок. Але тут теща, мама дружини, повідомила, що вдало продала великий сімейний будинок і купила ділянку в Карпатах, щоб побудуватися. Теща запропонувала такий варіант: ми приїжджаємо допомагати їй будувати, а коли побудуємо будинок – продамо його, і гроші розділимо навпіл. І ось будинок побудовано і продано. І щоб ви думали? Теща не віддає гроші! зараз вона говорить, що купить квартиру десь в Броварах чи в Бучі біля Києва, оформить її на себе і живіть, мовляв, там, навіщо вам будинок?

Три роки тому  в серпні ми жили в Києві, і я, і дружина добре заробляли. Планували брати кредит, щоб купити землю і будувати будинок. Але тут теща, мама дружини, повідомила, що вдало продала великий сімейний будинок і купила ділянку в Карпатах, щоб побудуватися. Теща запропонувала такий варіант: ми приїжджаємо допомагати їй будувати, а коли побудуємо будинок – продамо його, і гроші розділимо навпіл.

Три роки тому ми жили в Києві, і я, і дружина добре заробляли. Планували брати кредит, щоб купити землю і будувати будинок.

Але тут теща, мама дружини, повідомила, що вдало продала великий сімейний будинок і купила ділянку в Карпатах, щоб побудуватися. Теща запропонувала такий варіант: ми приїжджаємо допомагати їй будувати, а коли побудуємо будинок – продамо його, і гроші розділимо навпіл.

Ми спочатку відмовилися, але потім дружина каже: “У них може не вистачити грошей на будівництво, а так і мамі з сестрою допоможемо і собі грошей заробимо”. І ми поїхали, покинули роботу в Києві і знімну квартиру.

Спочатку все йшло чудово: літо, тепло, ми активно зайнялися будівництвом, все рухалося вперед добре і швидко. Та скоро зять дружини, чоловік її сестри,  поїхав на роботу, він військовий, і я залишився доробляти все сам. Вся важка робота лягла саме на мене, а жінки, що могли, дропомагали.

Весь ми час були на будівництві, тому і не працювали додатково, а жили на збереження, які змогли накопичити в столиці.

Настала холодна осінь, а на опалення в говому будинку не вистачило грошей. І ми всю зиму провели в будинку з температурою  +5 градусів, але вижили, бо розуміли, заради чого це все.

До того, як будинок поставили, взагалі жили у вагончику. Одним словом, було не легко, та ми справилися.

І ось настав щасливий момент: будинок проданий. І щоб ви думали? Теща не віддає гроші!

Вона знала, що ми будемо будуватися в під Києвом, що і ділянку вже знайшли і кошторис готовий, ми це з неї не раз обговорювали. Але зараз вона говорить, що купить квартиру десь в Броварах чи в Бучі біля Києва, оформить її на себе і живіть, мовляв, там, навіщо вам будинок?

Я б зрозумів, якби ми приїхали на якийсь місяць допомогти тещі побудуватитой будинок і якби це був невеликий будиночок тільки для тещі. Але ми провели там півроку, в нелюдських важких умовах, все витримали, бо відпочатку розуміли, що поїхали саме на заробітки!

Гроші, які пішли на будівництво будинку в Карпатах – наші спільні, адже попереднє житло, яке теща продала і з грошей за яке почали будівництво, було куплено на гроші з продажу квартири, яку дали колись мамі дружини як матері трьох дітей!

Воювати і сваритися з нею ніхто не збирається, але у дружини через її вчинок погіршилося суттєво здоров’я, вона плаче і не розуміє, за що мати так з нею вчинила. Дружина завжди мріяла саме про будонок, вона не хоче ніякої квартири в Броварах, ще й оформленої на її маму!

Якби ми знали, як воно обернеться, ми б відмовили тещі, взяли б кредит і за цей час вже побудували б собі будинок!

Ніякі вмовляння на тещу не діють. Я просто не знаю, як втішити дружину!

– Єдине хороше в цьому всьому – я тепер нічого не боюся, і ніколи не буду засмучуватись через вчинки людей. Бо що можна чекати від чужих, якщо рідна мати так може зробити з рідними дітьми? – сказала вчора дружина.

У мене ніякого впливу на тещу немає, але я дуже не хочу, щоб це їй так зійшло з рук, треба неодмінно щось придумати!

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook