fbpx
життєві історії
Це була остання спільна поїздка з Оленкою до мами. Вона весь день простояла на кухні, щоб накрутити моїх улюблених голубців і спекти найсмачнішого в світі сирника. Як тільки не просила Оленку спробувати, та все носом крутила. То капуста не м’яка, то сирник геть не солодкий. Мати пішла в свою кімнату, не стримуючи сліз. Мені нічого не залишалося зробити, як зібрати речі і поїхати

Це була остання спільна поїздка з Оленкою до мами. Вона весь день простояла на кухні, щоб накрутити моїх улюблених голубців і спекти найсмачнішого в світі сирника. Як тільки не просила Оленку спробувати, та все носом крутила. То капуста не м’яка, то сирник геть не солодкий. Мати пішла в свою кімнату, не стримуючи сліз. Мені нічого не залишалося зробити, як зібрати речі і поїхати.

– Сергію, поговори зі своєю мамою, а то вона з тими продуктами вже мене замучила. Я ледь дотягла їх додому. А ще краще, відпрошуйся з роботи, і сам забирай. Я ніби не маю чим зайнятися, як розділяти цю курку…

– Ну, Оленко, вона ж як краще хоче! Для нас старається. Хоче, щоб ми домашнє їли, без хімії. Їй теж було важко нести цю сумку, потрібно бути вдячними, а не бурчати, як ти любиш. А м’ясом я сам займуся, не переживай.

Сергій поклав слухавку.

Ось як бути? Ніяк у нареченої з матір’ю не ладяться відносини. Вже і їздити до неї стали набагато рідше. Думав, так краще буде. Ні, мама і здалеку примудряється Оленці настрій зіпсувати. Ну навіщо ці кури, що нам, їсти нічого? І сказати не скажеш – образиться.

Так і живу я між двох вогнів вже рік. Чого коштувала тільки остання поїздка до мами. Звичайно, мати підготувалася до нашого приїзду. Накрила стіл. І голубці мої улюблені накрутила, сирника спекла. Все пригощала, пропонувала добавки. І ображалася, що майбутня невістка не їсть.

Вирішити все мирним шляхом не вдалося. Оленка поскаржилася, що в голубцях капуста жорстка, а до сирника вона б більше цукру додала. Мати пішла в свою кімнату, не стримуючи сліз. Я її зрозумію. Вона весь день на кухні простояла, метушилася, готувала, в очікуванні сина з невісткою.

Сергію це все не сподобалося, він тут же сказав Олені пакувати свої речі.

– Ми їдемо, негайно!

Олена, таке враження, що тільки те й робила, що чекала цих слів від чоловіка. Для неї поїздка в село була неабияким тягарем. Ну дуже сильно дратувала її Ольга Петрівна.

Але як інакше, якщо та тільки те й робила, що пиляла нігті, сиділа перед дзеркалом і наносила різні масочки і жалілася, яка в них погана вода, бо помивши три тарілки в неї сильно знищились руки.

– На вигляд така мила та ніжна дівчина, звідки ж такий дивний і неприступний характер?

Ну що вона робить не так? Як знайти спільну мову з цієї баришнею? Як не втратити сина, врешті-решт?

Так і пройшла поїздка. Сергій матері телефонував іноді, але про поїздку навіть думати не хотів. Відвідає при нагоді краще сам. Але і тут Олена висловлювала невдоволення. Залишатися одна вона не любила. Минуло небагато часу і шляхи Сергія і Оленки розійшлися.

Яка причина? Самі розумієте. Не можуть люди довго прожити в такому союзі.

Через деякий час хлопець зустрів іншу дівчину. Саме з нею він і побудував сім’ю. З появою Катерини, спілкування сина з матір’ю змінилося. Дівчина нагадувала хлопцеві про те, щоб зателефонував матері, спитав як її здоров’ячко.

У село їздила з задоволенням, і разом з майбутньою свекрухою готувала улюблені страви для коханого.

Молоді люди залишалися у матері на пару днів. І Сергій став помічати скільки всього потрібно їй допомогти. А домашніх курочок майбутня невістка обробляла сама і ніколи ні в чому жінку не дорікнула. Та й ні в чому було дорікати стару жінку.

Ви скажете, невже цій Каті так припала до душі свекруха? Адже це рідкість! Не думаю. Просто вона кохала Сергія, і не хотіла робити йому боляче. А ще вона розуміла, що і у неї будуть діти. І найголовніше, батьки навчили її, що важливіше сім’ї – нічого немає. Навіть якщо в спілкуванні з матір’ю Сергія щось було негладко, дівчині вдавалося обходити гострі кути.

Ольга Петрівна так само підлаштувалася, і відносини у них чудові.

Ось така історія. Бережіть своїх рідних і близьких, а особливо батьків, адже вони живуть лише заради вас.

Фото ілюстративне – mamotoja

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page

facebook