fbpx
життєві історії
Це було два дні тому. Оксана Максимівна, мама мого чоловіка, зателефонувала пізно ввечері. Ігор довго мотався по квартирі, а потім, забравши зубну щітку, і ще деякі необхідні речі, поїхав. У нас маленька дитинка. Камілочці ще й пів року немає. Замість того, щоб мені трохи допомогти, від “відчалив” до “матусі”, бо, що б ви розуміли, їй лячно було одній спати, оскільки весь вечір під її вікнами сильно лаяли собаки

Це було два дні тому. Оксана Максимівна, мама мого чоловіка, зателефонувала пізно ввечері. Ігор довго мотався по квартирі, а потім, забравши зубну щітку, і ще деякі необхідні речі, поїхав. У нас маленька дитинка. Камілочці ще й пів року немає. Замість того, щоб мені трохи допомогти, від “відчалив” до “матусі”, бо, що б ви розуміли, їй лячно було одній спати, оскільки весь вечір під її вікнами сильно лаяли собаки.

Допоможіть мені, будь ласка, чого саме домагається моя “улюблена” мама чоловіка.

Оксана Максимівна весь час знаходить моєму чоловікові роботу. Може зателефонувати Ігорю ввечері та сказати, що їй потрібна термінова допомога, а саме, піти з нею в супермаркет, і допомогти принести продукти додому. В результаті мені доводиться одній купати дитину.

Оксана Максимівна може попросити переночувати Ігоря в їхньому будинку, бо весь вечір лаяли собаки, і під вікнами якийсь дивний шум, і дома самій їй лячно знаходитися. При цьому я залишаюся з дитиною одна. Регулярно просить відвезти її по роботі о п’ятій ранку.

Коли Ігор повертається, а я прошу у нього допомоги, то починає нервуватись, мовляв, дуже втомився. Відповідаю, що можна було не їхати о п’ятій у маминих справах, а поспати нормально. Адже йому теж згодом на роботу. Але Ігор весь час вигороджує свою маму.

Навіщо Оксана Максимівна так робить? Їй не соромно забирати час сина на сім’ю?

Що вона цим домагається, щоб ми розбіглися?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!