fbpx
життєві історії
Це було останньою краплею, тому Арсен подав на розлучення. Алінка живе з мамою, але наш син про неї не забуває, як і ми. Десь через три роки після важкого розлучення, він знову закохався. Ми дуже переживали, щоб Вероніку не відлякав той факт, що Арсен вже був одружений і в нього росте донечка. Та Вероніка нас заспокоїла. А недавно вони втрьох приїхали до нас. – Ми на відпочинок, а Алінка нехай з вами побуде. – Не звикла вона до дітей, і це мене лякає

Живемо ми з чоловіком в селі, виховали ми сина – звати його Арсен.

Так склалось життя, що більше діток ми з чоловіком не змогли мати. Тому наш син є єдиною нашою дитиною. Все наше життя ми стараємось, щоб він був щасливий і у нього було все найкраще.

Так ми постаралися з чоловіком, відкладали гроші і купили сину двокімнатну квартиру в місті, адже він там працює, тай завжди хотіли, щоб він трохи краще жив.

Коли наш син одружився, я відразу бачила, що ця молода дівчина не для життя.

В голові у Анни були постійні гулянки, їсти, як пізніше виявилося, вона готувати не вміла. Та я все мала надію, що з часом все зміниться.

Син її дуже кохав, а ми з чоловіком не втручалися, щоб не зашкодити. Через трохи Анна подарувала нам внучечку Алінку, син був дуже щасливий. Ми вже думали, як невістка стала мамою, то вже життя її заставить подорослішати і розумнішою стати.

Та коли внучці виповнилось чотири рочки, невістка віддала Алінку в садок, а сама з подружками на гульки. Та так догулялась наша Аня, що син її застукав…

Звичайно, це було останньою краплею для нього, тому Арсен подав на розлучення. Алінка живе з мамою, але наш син про неї не забуває, як і ми.

Десь через три роки після важкого розлучення, мій син знову закохується в молоду і красиву дівчину. Ми дуже з чоловіком переживали, щоб її не відлякав той факт, що Арсен вже був одружений і в цьому шлюбі в нього зростає чудова донечка.

Та Вероніка нас заспокоїла, вона в нас дуже розумна дівчина, працює приватним лікарем, дівчина достойна, знає собі ціну і раз відважилася на стосунки з нашим сином, значить в них справжнє кохання.

Діти живуть разом на тій квартирі, до нас не часто приїжджають, адже постійно пропадають на роботі, а як приходить той вихідний, то розумію їх, вони молоді, хочуть цікаво його провести разом.

Читайте також: Якось заскочив син перед роботою в літню кухню, а в нас каша гречана, котлетки і салат з огірків, помідорів. Тому аж очі відкрилися. Та ясно, Ігор голодний. Я нагодувала, а після пішла до Лілі, щоб пояснити, що в сина можуть бути через таке харчування проблеми, що так не можна. – Зранку треба каші їсти! Вари вівсянку чи якусь іншу. Бережи свого чоловіка! А вона мені каже, що не звикла рано щось “важке” їсти. То виявляється, канапки з кавою не важкі, а каша – важка? 

До Алінки невістка відноситься так, з осторогою, мабуть, це все через те, що немає ще власних дітей і немає досвіду. Син буває привезе нам з дідом внучку, о то вже для нас радість, а самі з Веронікою їдуть на відпочинок.

Та сильно я переживаю з цього приводу, щоб в майбутньому невістка не відштовхувала Алінку від себе.

І як воно буде, як в них появиться спільна дитина? Можливо, мені слід з нею поговорити на цю тему? Як би ви мені порадили?

Наперед вдячна за вашу пораду.

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page