fbpx
Шоу-бізнес
“Це було так несподівано”: стало відомо, чи змогли втримати свої почуття після проєкту Злата Огневич та Андрій Задворний

“Це було так несподівано”: стало відомо, чи змогли втримати свої почуття після проєкту Злата Огневич та Андрій Задворний

Проєкт “Холостячка”-2 добіг кінця, і Злата Огневич зробила свій фінальний вибір. Дівчина віддала серце Андрію Задворному. Як склалося життя пари після участі у реаліті? Чи не пожаліла героїня про свій вибір? І чи залишилися разом Злата Огневич та Андрій Задворний? Дізнайтеся у матеріалі.

У пост-шоу “Холостячка. Життя після проекту” Злата Огневич та Андрій Задворний розповіли, що після фіналу реаліті були дуже щасливими. Вони провели разом чарівні півтора місяці, а потім… розлучилися. Андрій та Злата, на жаль, не залишилися разом. Чоловік розповів, що це було його рішення. Андрій зізнався, що в нього згасли почуття до Злати з невідомої причини. Дівчина поділилася, що на той момент почувалась дуже не добре.

“У цей момент мій світ просто завалився. Я не розуміла, чи це реально відбувається чи ні. Я б пояснила, якби була якась суперечка чи передумови для цього. Це було так несподівано. Я просто лила сльози. Це такий момент, коли на моє серце просто проїхалися бульдозером”, — зі сльозами на очах розповіла Злата.

Коли почалося обговорення ситуації, що склалася, Андрій сказав, що відповідальність, яку він узяв перед Златою, є тільки його. Після цього чоловік покинув студію і не захотів більше нічого казати.

Але потім він таки повернувся і вибачився перед дівчиною.

“Я не хотів так вчинити. Не хотів розбивати твоє серце. Але я це зробив, так. Я абсолютно не пишаюся цим. Я рідко говорю таке про якісь події свого життя в минулому, але, можливо, я щось зробив би по-іншому. Пробач, будь ласка, якщо зможеш”, — з важкістю сказав Андрій Златі.

Злата сказала, що працюватиме над собою, щоб вибачити його.

Історія Злати та Андрія, на жаль, закінчилася. Але незважаючи на це, проєкт дав героям незабутній досвід та віру у щире кохання.

Фото ілюстративне