fbpx
Шоу-бізнес
Це мене найбільше вразило у зовнішності: Маша Єфросиніна зі сльозами на очах розповіла про останню зустріч з Ангелом- Русланою Писанкою (фото)

Це мене найбільше вразило у зовнішності: Маша Єфросиніна зі сльозами на очах розповіла про останню зустріч з Ангелом- Русланою Писанкою.

Маша Єфросиніна зізналася в інтерв’ю, що востаннє бачила свою колегу та відому акторку Руслану Писанку на шоу “Маскарад”, зйомки якого відбувалися наприкінці минулого року.

На той момент Руслана Писанка була прихована в образі Гуски Господині. Вона зачарувала публіку своїм чарівним співом, проте учасники шоу не здогадалися, хто ховається за маскою. Цікаво, що впізнала Писанку Єфросиніна. Тепер вона зізналася, що найбільше була вражена незмінністю зовнішнього вигляду колеги.

Про це Єфросиніна розповіла в інтерв’ю програми “Гроші”. За збігом обставин колись зірки одночасно вели програми “Щасливий дзвінок” і “Прогноз погоди”.

“Я почала всім писати на автоматі: “Що сталося? Скажи, що фейк”. Коли ми знімали “Маскарад” наприкінці 2021-го. Її не могли вгадати. Вона так була замаскована. Так співала класно, я, до речі, її вгадала, здається, що я… Я пам’ятаю, як вона зняла маску, і я подумала: так багато років не бачили Русю, а вона так і не змінилася”, – згадала Єфросиніна.

Писанка їй найбільше запам’яталася тим, що вона завжди з усмішкою та радісним настроєм запитувала: “Привіт, як ти?” Ведуча зазначила, що від колеги завжди “била” позитивна енергія.

“Багато її друзів писали, що не знали про недугу. Навіть близькі друзі. І це – Руслана. Ніколи ні на що не жалілася. Ніколи не розповідала про себе правду. Правду ту, яка всередині. Весь біль, переживання, проблеми, вдома яких мала купу… Вона завжди посміхалася. Завжди. Я навіть зараз не можу уявити її без усмішки. Чому ми починаємо розбирати цінність людського життя в ті моменти, коли чергова відома людина йде…?” – додала Єфросиніна, нагадавши про крихку ціну нашого життя.

Вічна пам’ять світлій людині. Ми запам’ятаємо Русю завжди усміхнену, і таку людину, яка ніколи ні на що не скаржилася. Навіть вже будучи на лікуванні, вона переживала за долю України.

Світла пам’ять…

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page