fbpx

“Це на нас Росія напала?”: Олена Кравець розповіла, як спілкується з дітьми про війну

“Це на нас Росія напала?”: Олена Кравець розповіла, як спілкується з дітьми про війну. Також вона розповіла про благодійні концерти в Європі.

Олена Кравець, наразі працює на інформаційному фронті: озвучує мініролики та казки в онлайн-школі “Паляниця”, де малечі дотепно та весело пояснюють реалії сьогоднішнього часу, хто такі мародери, джавелін та інше.

Олені з дітьми та батьками довелось покинути Україну, а її чоловік наразі продовжує перебувати у Києві. Акторка розповіла, що планує долучитись до благодійних концертів у Європі.

“Ми з хлопцями та дівчатами, які опинились за межами країни, вирішили зробити низку благодійних концертів по Європі та усі зароблені гроші відправити нашій країні. З 1 квітня ми почнемо, концерти називатимуться “Доброго вечора, ми з України”, у вас заплановані і онлайн-трансляції”, – поділилась Олена Кравець.

За словами акторки, у концерті візьмуть участь різні коміки, а також музиканти. Анонс концертів відбудеться незабаром.

Наразі молодші діти Кравець, 5-річні Ваня та Катя, перебувають разом з нею за кордоном. Учасниця “Квартал 95” ділиться: діти розуміють, що вони не вдома.

“Ваня все відчув дуже швидко. Я спочатку намагалася знайти слова, пояснювала, чому ми ночуємо не вдома, чому переїжджаємо. А потім він сказав: “Мама, а там у Києві вибухи? Це на нас Росія напала?”. Я зізнаюсь, що навіть трохи затремтіла. Син говорить: “Так треба нам не сюди їхати, а до Росії. І там їм усе сказати в очі і президенту наваляти”.

Тобто вони все розуміють. Катя більше закривається від цієї інформації, бачить нас усіх – і їй вже добре. Але вони дуже хочуть додому, як і ми усі. І я їх запевнюю, що ми скоро повернемось, всі будемо разом і буде багато роботи у Києві, треба буде відновлювати наше місто і країну”, – розповіла акторка.

Олена зізналась, що зараз дуже сумує за весняним Києвом, за людьми та за життям, коли ти не рахуєш дні.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page