fbpx
життєві історії
Це почалося, щойно ми з Яковом одружилися.  Свекруха Зоя Всеволодівна знала, що в суботу ми відсипаємося, але взяла за правило дзвонити нам вранці. Вона вимагала, щоб я вставала та готувала Яші сніданок. Потім вона заявляла: «Його сорочки не зовсім чисті. Що ти використовуєш для прання?” Я потай склала речі чоловіка, і ми поїхали до Зої Всеволодівни. Там я кинула свекрусі його валізу

Це почалося, щойно ми з Яковом одружилися.

Свекруха Зоя Всеволодівна знала, що в суботу ми відсипаємося, але взяла за правило дзвонити нам вранці.

Вона вимагала, щоб я вставала та готувала Яші сніданок. Потім вона заявляла: «Його сорочки не зовсім чисті. Що ти використовуєш для прання?”

Одного разу вона навіть спробувала дати мені «цінну» вказівку, що вдягати, коли лягаю спати. Я просила чоловіка, щоб він розібрався зі своєю матір’ю, але Яша нічого не робив.

Тоді я вирішила покласти цьому кінець.

Я потай склала речі чоловіка, і ми поїхали до Зої Всеволодівни. Там я кинула свекрусі його валізу і сказала, що якщо вона думає, що може стати найкращою дружиною для свого сина, вона може повернути його, я віддаю з усім приданим, мені не шкода.

Яків набурмосився на мене на нілька днів, але в результаті поговорив зі своєю матусею і ці безглузді дзвінки припинилися.

Тепер Зоя Всеволодівна у нас гість лиш за запрошенням.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, ibilingua.com