fbpx
життєві історії
Це просто така несправедливість по відношенню до мене. Невже чоловік дійсно мене виселить? Ми з Максимом збирали на квартиру. До цього житло орендували. У обох є робота, гарна зарплата, тому на однокімнатну квартиру нам вдалося накопичити досить швидко

Ми з Максимом збирали на квартиру. До цього житло орендували. У обох є робота, гарна зарплата, тому на однокімнатну квартиру нам вдалося накопичити досить швидко.

Підібрали відповідний для покупки варіант. Всіма паперами займався чоловік. Максим в цій справі розуміє більше, ніж я. Та й часу у мене не було цим займатися, робота, домашні справи…

В результаті через 10 місяців з’ясовується, що квартира мені не належить. Виявляється, що Максим оформив нашу квартиру на свою матір. Тепер свекруха Тамара Вікторівна є її власницею. Як же так? Навіщо він так зробив?

Зараз ми з Максимом через все це перебуваємо на межі розлучення. І він мені натякнув, що після розлучення я можу збирати свої речі і котитися на всі чотири боки з цієї квартири. Це така несправедливість по відношенню до мене!.. Невже чоловік дійсно мене виселить?

Передрук без посилання на Ibilingua.com заборонено

Фото ілюстративне, Ibilingua.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page